ירדן ועידן - החתונה!!!
 
איך נפגשנו
גרסה שלו
הכרנו במכינה ללימודי רפואה באיטליה,
היא נראתה מאד חמודה והייתי מדבר איתה לפעמים, לא תמיד היה קל כי היה אפשר רק בהפסקות והיא הייתה מדברת הרבה בטלפון.
קצת לפני הטיסה לאיטליה הלכתי לראות הופעה שלה ואחרי ישבנו קצת ודיברנו.
כשטסנו לחלק ב' של המכינה באיטליה כבר החלטתי לנסות להתחיל איתה והתחלנו לדבר לעיתים יותר קרובות, הכנסתי פה ושם מחמאות וכינויי חיבה לראות איך היא מגיבה לזה.
כשחזרנו לארץ אחרי המכינה קבעתי להפגש איתה, דיי חששתי בהתחלה כי למרות כל השיחות עדיין לא הייתי בטוח ב100% אם היא מעוניינת או פשוט נחמדה.
יצאתי עם חבר לתל אביב והיא הייתה שם עם חברות, היינו באיזורים שונים ואחרי ניסיונות לשכנע אותה להצטרף אליינו והפוך מהצד שלה, התפשרנו ואני הלכתי אלייה לבד.
ישבנו על הבר דיברנו, התנשקנו ומשם זה התחיל ולא ייגמר לעולם....
גרסה שלה
הכרנו במכינה ללימודים באיטליה, ולמען האמת במהלך המכינה בכלל לא דיברנו מעבר ל"היי מה קורה" רק לקראת סוף המכינה עידן התחיל לשלוח הודעות ובקור רוח עניתי לו .
באיזשהו יום שישי עידן שלח לי הודעה שהוא נפגש עם חבר שלו בתל אביב ושאולי נתראה (חוצפן!) . אני הייתי עם עוד 2 חברות בפאב בפלורנטין וכשאמרתי את זה לעידן הוא אמר חבל כי אני אהיה באלנבי. בשלב הזה כמובן שהייתי בטוחה שהוא בכלל לא מעוניין ובמהלך הערב הוא שלח לי הודעות שאני אבוא אליו לאלנבי. זה לא קרה. אמרתי לו שאם הוא רוצה הוא יכול לבוא לפה וזהו..ואחרי כמה שעות (2 בלילה) האדון הנכבד החליט להגיע לאותו פאב שאני הייתי בו. מה עוד אפשר להגיד...כשזה זה זה זה.
אומנם היה ערב ארוך ומורט עצבים אבל בהחלט שווה כל רגע.