חיפוש חדש
חיפוש ספקים
לפי בחירה מרובה
< חזור לתוצאות החיפוש

כרטיס ספק

 

My Sound מוסיקה חיה לאירועים

 

תל אביב - יפו   תצוגת מפה

דירוג כללי:

 
בקשו הצעת מחיר
שם:
טלפון:
הערות:
שלח
 

  טלפונים      צרו קשר      בקשו הצעת מחיר       הוסיפו לרשימת הספקים שלנו

 

לאתר הספק

על העסק     

My Sound
My Sound מוזיקה חיה לאירועים מספק שירותי מוסיקה ופתרונות לאירועים עסקיים ופרטיים ברמה גבוהה ובטעם טוב.

הקונספט העומד מאחורי My Sound הוא יצירת הסאונד הנכון לאירוע. בבחירת ההרכב המוזיקלי, הרפרטואר, העיבודים והביצוע אנחנו מחפשים את האיזון שבין מיוחד למוכּר, סולידי לקצבי, את המקום הנכון של המוסיקה שתלווה את האירוע מבלי להשתלט, את הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל.

הסגנון המוסיקלי של My Sound מתמקד ברפרטואר ישראלי ולועזי בסגנונות פופ רך, ג'אז ומקצבים לטיניים בעיבודים מיוחדים המותאמים ליצירת האווירה הנכונה. סגנון זה מתאים במיוחד לאירועים סולידיים, קבלות פנים לחתונות, בר-מצווה ואירועים משפחתיים, אירועים עסקיים, כנסים וערבי השקה. דוגמאות מייצגות תוכלו למצוא בדף הוידאו שבאתר.

My Sound אינו הרכב מוסיקלי לריקודים, ויכול לבוא כליווי מוסיקלי לאירוע ללא די-ג'י או בשילוב עם התקליטן כדי לתת את הערך המוסף לאירוע.

במידת הצורך ובהתאם לסוג האירוע ואופיו באפשרותנו להתאים לאירוע שלכם הרכבים מסגנונות שונים ולהציע שירותים מוסיקליים מיוחדים נוספים.

My Sound הוקם ומנוהל ע”י מוזיקאים מקצועיים ופעילים בסצנת המוזיקה בארץ ובחו”ל. איכות וסטנדרטים מוזיקליים גבוהים לצד ההתייחסות לצרכי האירוע הם הקווים המנחים העומדים תמיד לנגד עינינו.

 
בקשו הצעת מחיר
שם:
טלפון:
הערות:
שלח
 
אנא המתינו...


 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI