חיפוש חדש
חיפוש ספקים
לפי בחירה מרובה
< חזור לתוצאות החיפוש

כרטיס ספק

 

messi

 

השרון 10 , תל אביב - יפו   תצוגת מפה

דירוג כללי:

 
בקשו הצעת מחיר
שם:
טלפון:
הערות:
שלח
 

  טלפונים      צרו קשר      בקשו הצעת מחיר       הוסיפו לרשימת הספקים שלנו

 

לאתר הספק          מקומות חורף: עד 200 איש

על העסק     

ה- messi הוא בית לאירועי פרימיום בת"א, המתמחה בהפקת אירועים ייחודיים- פרטיים או עיסקיים, אינטימיים או רבי משתתפים. בית האירועים שוכן בלב הסוהו התל אביבי המתפתח במבנה ייחודי ששימש במהלך העשור שלפני קום המדינה כסליק של ארגון "ההגנה".

"הסליק"
באותם ימים שימש חדר הכניסה שבקומת הקרקע להסוואה, והופעלה בו חנות קטנה ותמימה למראה לחומרי שרברבות. ואולם מספר פעולות מכניות מדויקות שנעשו בלוח החשמל שבחנות, פתחו בפני לוחמי ההגנה פתח כניסה למבנה מסועף בן שלוש קומות - ששימש כמפעל מאולתר לייצור כלי נשק ותחמושת. בקומה התחתונה עובדו חלקים עדינים, מרעומים ומצתים, ובקומה העליונה הושחמו וצופו כלי נשק בציפוי אלקטורלי. בסליק זה ממש אף יוצרה הסדרה הראשונה של כדורי 9 מ"מ! על אף שהאזור היה נתון לשמירה בריטית קפדנית, הוצאו מהסליק כלי נשק רבים ששימשו בהצלחה לפעולות מגוונות של ארגון ההגנה.
ה- messi
ברוח האווירה המסתורית של תקופת המאבק על הקמת המדינה, גם בית האירועים עוצב בתצורה אדריכלית יוצאת דופן - במספר חללים שבהם עדיין מסתתרות אותן נישות ששימשו להסתרת נשק מהבריטים. כיום המבנה ההיסטורי משמש כבית לאירועים מיוחדים במינם - אירועים שגם הם מתחילים כחלום והופכים למציאות מרהיבה!

המקום עוצב בהשראתו של האדריכל האיטלקי מיקאלה סימאונה, שבחר להשתמש בבדים, טקסטורות, פריטי אספנים וריהוט בניחוח וינטאג' – המתמזגים יחדיו לחלל יחיד במינו.


ב- messi אנו נוהגים לעבוד בשיטה אידיאלית ללקוח – בית האירועים מספק חבילת אירוע מלאה הכוללת שירותי הגברה, תאורה ומולטימדיה, מיטב התקליטנים, עיצוב ייחודי וכמובן קייטרינג פיוז'ן עדכני. החל מהמפגש עם מנהל האירועים ועד לרגע השיא של האירוע עצמו, ההפקה מתוכננת בקפידה ולפרטי פרטים ומנוהלת בניצוח מקצועי של אנשי הצוות המובחרים בתחומם.

 
בקשו הצעת מחיר
שם:
טלפון:
הערות:
שלח
 
אנא המתינו...


 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI