• מה זה WeddingBook ?

  WeddingBook הוא פורטל בתחום החתונות, המחבר בין זוגות לפני החתונה והמתחתנים 'הטריים' לבין ספקי השירות מתחום האירועים. האתר מספק כלים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר, המספקים למתחתנים ולספקים את המענה האולטימטיבי לארגון האירוע המושלם.
  תכני הפורטל משלבים בין תכנים המועברים על ידי הגולשים לבין תכנים וערוצים העוסקים בנושאי החתונה.

 • למה כדאי להצטרף ?

  אנו יצרנו את הכלים הקלים ביותר לשימוש, שיאפשרו לכם ליצור כרטיס ספק ייחודי ברשת, עשיר ומלא, הכולל תיבת דואר פנימית . אתם תהיו חשופים לקהל יעד פוטנציאלי גדול ורציני, תיהנו מסטאטוס של ספקים רציניים, מקצועיים ואיכותיים.
  ההצטרפות אלינו תחבר אתכם למתחתנים מכל הארץ ולספקי שירות רבים ואיכותיים. קשרים אלה יסייעו לכם לקדם ולהרחיב את העסק שלכם. תוכלו לקדם רעיונות עסקיים, רעיונות חברתיים או שיתופי פעולה שונים.

 • איך אני משנה את הפרטים שלי ?

  כל הפרטים, כולל שם משתמש וסיסמה, ניתנים לשינוי בדף 'ניהול חשבון' בפרופיל/כרטיס שלכם. התחילו בלחיצה על הקישור 'אזור שלי' (הקישור השני מימין בתפריט הראשי). בתפריט שיפתח לחצו על הקישור 'ניהול חשבון'. בדף שייפתח תוכלו לבצע שינויי פרטי המשתמש שלכם.

 • איך מאתרים ספקים ?

  התחילו בדף אינדקס חתונה  . בחרו קטגוריה ראשית או תת קטגוריה, לחצו על הקישור הרצוי ותגיעו לרשימת האינדקס. כמו כן, יש באפשרותכם לבצע חיפוש על פי שם הספק.

 • איך אני מעדכן פרטי הכרטיס/ הפרופיל שלי ?

  לחצו על הקישור הכולל את שמכם מעל התפריט הראשי. הלחיצה תוביל לדף עריכת פרופיל/כרטיס שלכם. תוכלו לערוך כל דף בתפריט הכחול ע'י לחיצה על קישורי העריכה הממוקמים בכל דף בתוך הכרטיס/פרופיל שלכם. תוכלו לבדוק איך גולשים אחרים רואים את הפרופיל/כרטיס שלכם ע'י מעבר למצב צפייה בכרטיסכם באמצעות לחיצה על הקישור 'לצפייה', הממוקם בתפריט הימני. מאוד חשוב לא לשכוח לעדכן תמונת פרופיל/לוגו שלכם.

 • שכחתי סיסמה , איך מאפסים אותה ?

  לחצו כאן   לצורך איפוס הסיסמה שלכם.

  אם שכחתם את כתובת הדוא'ל שלכם, צרו איתנו קשר  ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לסייע לכם בזמן הקצר יותר. שימו לב, צוות שירות הלקוחות שלנו עשוי לבקש מכם מספר פרטים מזהים .

 • האם צריך להירשם כדי לכתוב חוות דעת או לשלוח בקשה להצעת מחיר?

  אין צורך להירשם כדי לכתוב חוות דעת או לשלוח לספק בקשה להצעת מחיר.עם זאת, אנו ממליצים להירשם בכל זאת . מדוע?: ראשית, כמשתמשים רשומים תוכלו להשתמש בכל הפונקציונאליות המתקדמת שהאתר מציע. שנית, תהיו חשופים להנחות והמבצעים המיוחדים שלנו, המיועדים למשתמשים רשומים בלבד.

 • האם אפשר לערוך או למחוק חוות דעת או דירוג שפרסמתי?

  לא ניתן לערוך או למחוק חוות דעת/דירוג שפורסם. אם פרסמתם חוות דעת ושיניתם את דעתכם או גיליתם שעשיתם טעות. צרו איתנו קשר  ונסייע לכם בכל שאלה או בקשה.

 • הייתה לי חוויה לא נעימה עם נותן שירות. האם אני יכול לכתוב עליו חוות דעת שלילית?

  כן. כמו בחיים האמיתיים צריכים לדבר גם על הדברים הטובים וגם על הפחות טובים אם הייתה לכם חוויה לא נעימה ואתם אישית לא ממליצים על נותן השירות מסוים, תוכלו לחלוק זאת עם גולשים אחרים. יחד עם זאת, מאוד חשוב להקפיד על כתיבת חוות הדעת בשפה נאותה, שתחשב לביקורת צרכנית לגיטימית, שאינה מפרה הסכם כלשהוא. קראו היטב את התקנון על מנת להימנע מתביעות, פרטו בדיוק מה אירע לכם, ואל תסכמו את העניין רק בשתי מילים 'לא להתקרב', כדי שהגולשים יבינו מה קרה, וגם כדי שנותן השירות ידע מה לא היה תקין בשירות שסיפק לכם, ויוכל לדעת מה עליו לעשות כדי להשתפר והיכן טעה.

 • איך אני משנה את שם העסק שלי או קטגוריה בה אני רשום ?

  לחצו על הקישור עם שמכם מעל התפריט הראשי. הלחיצה תוביל לדף ראשי בעריכת הכרטיס שלכם. בדף זה לחצו על קישור 'על המקום' המופיע בתפריט הכחול. בדף על המקום (בתחתית הדף, מעל כפתור השמירה) לחצו על הקישור 'הגישו בקשה לשינוי'. בצעו את השינויים הרצויים ולחצו על כפתור השמירה. השינוי יאושר לאחר מספר ימים, לאחר בחינת המערכת.

 • איך אני מציג את העסק שלי במקומות ראשונים באינדקס ספקים?

  אם ברצונך להציג את העסק שלך במקומות ראשונים באינדקס ספקים צור קשר   עם שירות הלקוחות שלנו.

 • איך מבטלים שליחת עדכון והתראות על הודעות לתיבת דואר החיצונית שלי?

  כדי לבטל שליחת ההתראות לתיבת הדואר החיצונית שלכם, יש לשנות הגדרות דיוור בדף ניהול החשבון שלכם. לחצו על הקישור הכולל את שמכם מעל התפריט הראשי. הלחיצה תוביל לדף ראשי של עריכת הכרטיס שלכם. בתפריט מימין לחצו על הקישור השני מלמעלה 'ניהול חשבון'. בדף שתגיעו אליו, מצאו כותרת הגדרות דואר חיצוני. סמנו התראות שאין ברצונכם לקבל לתיבת הדואר החיצונית שלכם, ולחצו על כפתור השמירה. שימו לב, פעולה זו לא תבטל שליחת הודעות מכל סוג לתיבת דואר הפנימית שלכם באתר.

 
 
 
 
תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה בכל רגע נתון ולקבל מענה מהיר ויעיל

צרו קשר

בטלפון: 03-6295926
בין השעות 18:00 - 09:00

 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI