הצגת בלוגים השייכים ל: רומנטיקה  

 
 
 

היי, הפעם זו אני, מירב. רק עכשיו הוא נזכר לספר לי שהוא כתב את הבלוג הזה. גם אותי הוא הפתיע ברמת הרומנטיות. תמיד ידעתי שיש לו את זה אבל הוא יודע להסתיר את זה ממש טוב :-(  היה ערב מדהים...הבטן שלי התהפכה בלי סוף. לא עזבתי את הטלפון כל הלילה.


ההורים שלי היו בעננים, אני הבת הקטנה, הנסיכה שלהם. נפגשתי למחרת עם החברות שלי והראיתי להם את הטבעת. זה היה היסטרי, נפגשנו בבית קפה, התחלנו לדבר על הא ועל דה. בכוונה לא אמרתי כלום, חיכיתי שאחת מהן תקלוט את הטבעת. אחרי כמה דקות יעל חברה שלי פתאום כזה קפאה וביקשה מכולן לשתוק. הסתכלה עליי ואמרה לי "מירב, תביאי את היד שלך עכשיו!" ניסיתי לשחק אותה מופתעת אבל לא ממש הצלחתי, והגשתי לה את היד שלי. העיניים שלה נפערו והשאלה הראשונה שהיא שאלה היתה "מה זה?" כל הבנות הסתכלו עליי ועניתי "טבעת". אחר כך סיפרתי להן הכל והן פשוט התחילו לצרוח בהיסטריה ואושר. האנשים מסביב לא ממש הבינו מה קורה שם...גם המלצר שבא לשאול אם הכל בסדר. היה מדהים.


אני יודעת שיש עוד זמן עד החתונה אבל כבר אנחנו עושות תוכניות וחורשות את הקניונים (או כמו שדורון אומר - מחפשות דרכים לבזבז כסף). כיף לי. אני מאושרת באמת.
כבר שמתי עין על שמלה מסויימת אבל בינתיים אני מתכננת לעשות קצת ספורט ולרדת במשקל אז בינתיים אני לא הולכת למדידות וכאלה. אני רק מקווה שאני אצליח להתמיד בזה. אני לא יודעת אם כדאי ללכת לדיאטנית, מאמן אישי או פשוט להירשם לחדר כושר. אולי אני אכריח את דורון להירשם איתי, ככה יהיה לי איזשהו דירבון לקום ולהתאמן :-)


ביי עד הפעם הבאה,
מירב.


 

עדיין אין תגובות לבלוג הזה.היו ראשונים להגיב

 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI