הצגת בלוגים השייכים ל: אופנה, יופי וטיפוח  

 
  • אז...הגיע הזמן למדוד שמלה

 
 

 

 לא יודעת מה כולם אומרים וחושבים על כל הנושא הזה של קניית השמלה. אני ממש רוצה לקחת איתי את דני, הארוס שלי. קודם כל חשוב לי שהוא יאהב את השמלה ודבר שני, הוא הכי אמיתי איתי, אם זה יהיה עלי מכוער, אז הוא יגיד לי שזה מכוער וזה מה שאני צריכה – תכלס.

איך מאמי....יפה לי??

הקטע הוא שכל מי ששומע/ת על זה מתפלץ....כאילו אני לא יודעת, כאילו זה יביא על החתונה איזו קללת וודו! האמת, אני לא ממש מאמינה בכל הקשקושים והאמונות התפלות אבל.....למה לקחת סיכונים מיותרים?   J

אני שמחה שאני מסתדרת ממש טוב עם אמא שלו, אז הזמנתי אותה ואת אמא שלי למדידות ולחיפושים, אבל איפה מותחים את הקו? יש לי 3 אחיות...כאילו, אני לא יכולה לקחת את כולן איתי. גם אין לי כח לכל הכאב ראש וגם – 6 נשים בתוך קופסת נעליים עם מראות (סטודיו כלה סטנדרטי) זה לא בדיוק כיף.

קפצנו לאיזה 2 מקומות שקבעתי איתם אבל לא נפלתי (בעדינות)מהמקום הראשון...כאילו, תכננתי למדוד איזה משהו שיגרום לאמא שלי לבכות מרוב התרגשות...זה לא היה קרוב אפילו.

במקום השני קיבלתי יחס מדהים! טיפלו בי יפה, התיחסנו לכולנו יפה, שירות מעולה, באמת. קיבלתי קצת הסברים שם מהמעצבת וגיליתי שאוטוטו היא משיקה את הקולקציה החדשה, אז עשינו חושבים והגענו למסקנה שאולי כדאי לדחות קצת את החיפושים כרגע ולראות מה יגיע.

חחח מוזר לי...כל הקטע של קולקציות וכאלה אף פעם לא היה הקטע שלי. ועוד במיוחד בתחום של שמלות כלה...שמעתי שגלית לוי מעצבת שמלות כלה אבל פה בערך זה נגמר ופתאום נהייתי מבינה גדולה...הזוי J

 

 

1 תגובות

הוסיפו תגובה לבלוג

1

לפעמים הסבלנות משתלמת..

פורסם ע"י :  בתיה צוקר- אומנית איפור ועיצוב שיער
ב- 07.11.2011, 22:47

 
היי!

מזל טוב!
הבחירה של השמלה היא האופי של החתונה..וזה כן חשוב שהבן זוג יראה..למרות שזה גם נחמד שיהיה הפתעה..

אשמח לעזור לך להשלים את המראה עם איפור ותסרוקת לך ולמלוות..

אני פה לרשותך,

בתיה צוקר
אומנית איפור ועיצוב שיער
054-4998230
www.batya-zucker.co.il
 
 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI