הצגת בלוגים השייכים ל: כל הקטגוריות  

 
 
 

היי אני מיכל, בת 27 מיוקנעם ועומדת להתחתן עם ערן, הבן אדם הכי מושלם בעולם (בשבילי בכל אופן!) :-). אנחנו עומדים להתחתן בקרוב ואין מאושרת ממני.

רציתי לשתף אתכם באיזו חוויה מוזרה שעברתי לפני שלושה שבועות בערך..

הלכתי לישון לילה אחד סטנדרטי, לא יום שהיו בו מאורעות מיוחדים או משהו. התעוררתי מסיוט... שנים לא היו לי סיוטים.

אנחנו ביום החתונה והכל, פשוט הכל משתבש. אני לא מוכנה בכלל, ההורים והמשפחה הקרובה לא חיכו לי אפילו, הזר שלי היה זר של עשבים ולא הפרחים שאני רוצה, הצלם לא הגיע וערן מגיע באיחור כשהוא לבוש בברמודה שהוא כל כך אוהב ואיזו טי שירט זרוקה...

התעוררתי מבועתת אבל כשהבנתי שזה רק חלום, נרגעתי. קצת...

סיפרתי על החלום לאחותי והיא פשוט צחקה עליי ואמרה לי שגם היא חלמה משהו דומה לפני החתונה שלה. מסתבר שזה דבר די נפוץ אצל כלות.

הדבר שהכי הפחיד אותי, זה שהתחילו לי כאבים מוזרים בחזה...כמו לחץ. הרגשתי שהלב שלי דופק ממש מהר ולפעמים היה לי קצת קשה לנשום. לא ידעתי אם זה התקף חרדה או משהו אחר. חתכתי עם הקפה כי חשבתי שאולי זה אובר קפאין. זה לא באמת הפסיק. זה לא קרה כל הזמן אבל זה קרה כמה וכמה פעמים עד שפעם אחת ממש הרגשתי שהחזה שלי עומד להתפוצץ. הלכתי לראות רופא וכל כך נרגעתי כשהוא אמר לי שכל הבדיקות תקינות..לחץ דם, לב.

הוא הכריח אותי (הוא הרופא שלי ב 10 שנים האחרונות) להירגע בכל דרך אפשרית - חופש מהעבודה, טיול, דברים טבעיים כמו רגיעון וכאלה...

מה אני אגיד לכם...לחץ וחרדה זה מטורף, נכון לעכשיו, הכאבים בחזה הפסיקו. פשוט הכנסתי את עצמי לסטרס מטורף ככל שהתאריך התקרב. הפחד שזה לא יהיה מושלם הטריף אותי.

אני שמחה שהצלחתי להירגע. הרי אחרי הכל- מה שווה חתונה מושלמת אם אני אהיה מפורקת באותו יום? :-)

זהו בינתיים...אני אשתדל להמשיך ולעדכן מידי פעם.

 

 

עדיין אין תגובות לבלוג הזה.היו ראשונים להגיב

 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI