הצגת בלוגים השייכים ל: כל הקטגוריות  

 
 
 

אני עומדת להתחתן..אפילו יש לי טבעת למי שצריך הוכחות. אני עונדת אותה כבר חמישה חודשים. בזמן הזה היא הפכה להיות חלק ממני מהזהות שלי.

העניין הוא שזה לא באמת שינה את איך שאני מרגישה. זה לא שינה את העובדה שאני פשוט לא ממש מצפה ליום הגדול. בכנות...לא חשוב מה ניסיתי, אני לא מצליחה לשכנע את עצמי.

עכשיו שתבינו...זה לא שאני לא מאוהבת עד טירוף בגבר שלי, או שאני פוחדת להצהיר על אהבתי אליו ועל הכוונות שלי. זה ממש לא זה. אני הכי סגורה בעולם לגבי הזוגיות והאיחוד שלנו. דרך אגב...אני גם לא מאלה שאומרים שהם לא מאמינים במוסד הנישואין - אני כן.

האמת היא שכל הקונספט הזה של חתונה ענקית, קונבנציונאלית, פשוט עושה לי בלאגן בבטן..בחילה. אני מדמיינת את עצמי באיזו שמלה לבנה טיפוסית כמו איזו רוח רפאים, הינומה מתחרה, מחוך וכל זה והבטן שלי מתהפכת. אני מדמיינת את עצמי צועדת לחופה, נעמדת שם שמאות עיניים נעוצות בי, אני לא רגועה, מזיזה את הרגליים או מתנדנת על העקבים - ונהיה לי פשוט לא טוב.

אני לא כמו רוב הבנות האחרות (כולל החברות שלי), שחולמות מגיל אפס על כל הקטע הזה, הצעידה לחופה, גשם של קונפטי, כפיים ואיזו זאטוטה שמפזרת פרחים על השביל, כל הלימוזינות...כשאני חושבת על זה פשוט זה לא עושה לי טוב.

עכשיו שלא תחשבו שאני איזו מפלצת נטולת רגשות שלא סובלת רומנטיקה. אני מאוד אוהבת רומנטיקה ואת הדרמה שמסביב וכמובן את כל הסמליות שזה תכלס חתונה בעצם..

פשוט..אני רואה רומנטיקה בדרך אחרת וזה משאיר אותי בדילמה. יותר נכון זה משאיר את שנינו בדילמה כי גם דורון כמוני בכל הנושא של חתונה גדולה וטיפוסית.

הדבר המושלם בשביל שנינו זה איזה מקום קטן, אינטימי, מבודד...איזה חוף שומם, קרחת יער מבודדת..אתם מקבלים את התמונה פחות או יותר?

השאלה הקשה שלנו זה אם ללכת על מה שאנחנו מרגישים וזהו, או לא. מה הדבר הנכון לעשות לעזאזל?

כאילו הפחד שלנו זה שאם נתחתן באיזה מקום מבודד או בחו"ל בטוח שהרבה מהאנשים החשובים והיקרים לנו לא יגיעו. שנינו ניפגע מזה גם הם וגם אנחנו.

אני מפחדת שאם נעשה את זה ככה אנחנו נצטער על זה בדיעבד.

אני מקווה שאם מישהו שמכיר אותנו קורא את זה, הוא סוף סוף מבין למה לא התחלנו לתכנן את היום הגדול...

 

עדיין אין תגובות לבלוג הזה.היו ראשונים להגיב

 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI