הצגת בלוגים השייכים ל: רומנטיקה  

 
 
 

ישבתי היום על המחשב והתחלתי לעשות סדר בכל מיני תיקיות. מצאתי תיקייה מה זה ישנה עם מלא תמונות שלנו וכל המעבר הזה בין התמונות הציף אותי בנוסטלגיה מטורפת...מהסוג שכיף להישאב לתוכה.

חלק מהתמונות שמצאתי צולמו ביום שבו הצעתי לה וזה עשה לי חשק לספר ולשתף.

באותה תקופה אני ודנה עבדנו/למדנו מסביב לשעון..בקושי היה לנו זמן לנשום. ישבנו בבית יום שבת והלחלטנו ששנינו לוקחים יום חמישי יום חופש מהעבודה. אני כבר ביום ראשון למחרת נפגשתי עם טלי, החברה הכי טובה שלה והלכנו לבחור טבעת..מזל שהיא באה איתי אחרת הייתי מקבל מכות. הכמה ימים האלה שהטבעת ישבה אצלי חירפנו אותי...כולי הייתי קוצים, מת להיות אחרי זה כבר, היא שמה לב שכולי על טורים גבוהים, תירצתי את זה בלחץ מהעבודה בגלל היום חופש שלקחתי, צריך להשלים מכסה. בקיצור..אותו יום חמישי הגיע, התעוררנו באיזי, קפה וסיגריה בשמש שבמרפסת. בסביבות 11 ירדנו למטה והתחלנו את היום בארוחת בוקר מעולה באמליה בדיזנגוף, משם עשינו קצת שופינג בסנטר (עשינו זה אומר היא לקחה ואני גיהצתי), בסביבות 13:00 הגענו לספא לטיפול זוגי שהזמנתי לנו. אחרי הספא היא חשבה שהיום פחות או יותר נגמר אבל אז לקחתי אותה לטיול קצר ברגל. הגענו למלון הילטון וכשהיא שאלה מה אנחנו עושים כאן, אמרתי לה הפתעה..היא חולת הפתעות. היא חייכה כי היא מכירה את השטויות שלי אבל לא באמת ידעה מה הולך לקרות.

עלינו למעלה והגענו לחדר ששכרתי. ראיתי שהיא כבר אוכלת את עצמה מסקרנות. נתתי לה להיכנס ראשונה לחדר והיא פשוט נתקעה במקום כשהיא ראתה את הפרחים ואת הלב מעלי כותרת שמסודר על המיטה.

כשהיא הסתובבה אליי כבר חיכיתי עם הטבעת ביד. היא פשוט התחילה לבכות ולצחוק תוך כדי שהיא קופצת עליי ומנשקת אותי...היתה לי הרגשה שזה כן :-)

 

1 תגובות

הוסיפו תגובה לבלוג

1

איזה רומנטי!

פורסם ע"י :  בתיה צוקר- אומנית איפור ועיצוב שיער
ב- 29.10.2011, 14:58

 
אני שומעת המון צורות לה"הצעה", אבל זו בהחלט אחת המתוקות והרומנטיות ששמעתי!

מזל טוב!

אשמח להיות חלק בשמחה והעביר את המסר ע"י הכנת ארוסתך ליום המרגש!

בתיה צוקר
אומנית איפור ועיצוב שיער
054-4998230
www.batya-zucker.co.il
 
 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI