הצגת בלוגים השייכים ל: רומנטיקה  

 
  • צעצועי מין: מתנות מקוריות לליל הכלולות

 
 

כול אחד מכם אשר קיבל הזמנה לחתונה, ברוב המקרים יגיע לאירוע לכבד את בעלי השמחה ויביא עמו מתנה. בתשעים ותשע אחוז מהמקרים המתנה הזו תהיה המחאה או כסף במזומן, בסכום שאמור לפחות לכסות על המנה שלכם, תלוי כמובן במידת הקרבה שלכם לבעל השמחה. אנשים קרובים לבעלי השמחה נוהגים להגדיל את סכום המתנה הממוצע על מנת להעניק מתנת אקסטרה. ובכל זאת נשאלת השאלה איך אפשר לפנק בנוסף את החתן והכלה חוץ מלהגדיל את הסכום בהמחאה או במזומן?.

כידוע, אחרי כל חתונה מגיע הלילה וזהו לילה מיוחד עבור הזוג שנישא זה עתה. לילה זה מכונה ליל הכלולות. בלילה הזה מתייחדים החתן והכלה לראשונה כזוג נשוי. הלילה הזה חייב לקבל את הכבוד שלו ולהיות כמובן לילה מיוחד, ופה אנחנו נכנסים לתמונה. זאת ההזדמנות שלנו לסייע לחתן והכלה להרגיש הכי מיוחד בלילה הזה וניתן לעשות זאת באמצעות מתנות לליל הכלולות.

מתנות לליל הכלולות | צעצועי מין

עבור ליל הכלולות קיימים מגוון פריטים שאפשר לקנות במתנה לחתן והכלה, כמו מצעי סטן לבנים שניתן למצוא בחנויות טקסטיל למשל. ואפשר גם לקנות צעצועי מין. אל תירתעו ובואו לא נתחסד, כולנו יודעים שהחתן והכלה לא משחקים שחמט או דוקים בליל הכלולות שלהם. צעצועי מין בהחלט יגרמו ללילה הזה להיות מיוחד, שונה ומפנק.

להלן מספר סוגים של צעצועי מין ואביזרי סקס מומלצים:

■ ספר או מוצרי קאמה סוטרה
רוקט פוקט
■ אזיקים מפרווה
■ תחתון מסוכריות
■ נוצת פינוק
■ כיסוי עיניים

כמובן שקיים בשוק עוד מגוון רחב של צעצועי מין כמו גם אביזרי סקס, אותו תוכלו למצוא בחנויות אביזרי מין שונות הנמצאות בירושלים, תל אביב ועוד ערים מרכזיות ברחבי הארץ.

 

עדיין אין תגובות לבלוג הזה.היו ראשונים להגיב

 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI