הצגת מאמרים השייכים ל:

 
 
 

עיצוב שיער לכלה

אחד הדברים הכי חשובים ביום של החתונה הוא העיצוב שיער של הכלה, עד כמה באמת הכלה תהיה מיוחדת, לא משנה כמה נראה ונשמע על חתונות תמיד הכלה היא המרכז של האירוע.

אבל כלה כבר יודעת מזמן, שמלה מיוחדת זה לא מספיק, וכמובן גם לא הוספה של תכשיטים, היום עיצוב השיער הוא חלק בלתי נפרד מהלוק המשולם של כל כלה ביום החתונה שלה.

החשיבות של עיצוב שיער לכלה

עיצוב שיער לכלה הוא לא רק סתם תסרוקת, עיצוב השיער כולל בתוכו לא מעט דברים חשובים, השיער צריך להתאים גם לאופי של הכלה, להיות משהו מיוחד שבאמת יגרום לכלה להרגיש מיוחדת אבל העיצוב של השיער צריך לא רק להתאים לתווי הפנים של האישה, עיצוב השיער צריך להתאים במיוחד לשמלה ומעל הכל גם לאיפור, בגלל זה נהוג מאוד בהרבה מקומות שנתונים לכלה את העיצוב של השיער ביחד עם איפור, כי הדברים האלו הולכים ביחד.

כמה צריך לעלות עיצוב שיער לכלה

עיצוב שיער לכלה יכול להתחיל במחיר של 500 ₪ ומגיע גם למחירים של אלפי שקלים, אבל מהם הדברים שגורמים לפערי המחירים הגבוהים האלו, הסיבה העיקרית היא המותג שאצלו אתם מסתפרים כלומר עד כמה השם של אותו מעצב שיער ידוע, מעצב שיער ידוע ומפורסם לעומת מעצב שיער שהוא רק בתחילת הדרך יגבה מחיר הרבה יותר גבוה.

אבל יש מחירים שהם יחסית פחות או יותר אותו הדבר, הם נעים בין 1200-1600 ₪ שזה מחיר סביר שצריך לשלם על עיצוב שיער ואיפור של כלה, עוד דבר שקובע גם את המחיר הוא החומרים שאיתם המעצב עובד, הרי כל עסק רוצה לחסוך בעלויות, הדרך הכי טובה של עסקים בתחום כזה לחסוך בעלויות היא לחסוך באיכות החומרים שהם עובדים איתם, אם עובדים עם חומרים איכותיים לשיער, כמו מוצרי השיער של פול מיטשל, שהעלות של המוצרים היא בהתאם וגם התוצאות נשמרות ונראות כמו שצריך, לעומת חומרים יותר זולים אז גם סגנון העיצוב עלול להתפרק ולהשתנות במהירות.

אלו דברים שכדאי מאוד לבדוק לפני שסוגרים מול מעצב שיער.

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI