הצגת מאמרים השייכים ל: אופנה, שמלות , איפור ויופי

 
 
 
יווווווווווווו גם את הצבע של כוסות השמפניה צריכים לבחור?? למי זה משנה אם הן שקופות ומבדולח או טיפה יותר כהות? רגע, אני אנסה להיזכר מה היה בחתונה של מיכל ואיתי . . . ?!! באמת שאין לי מושג, אני רק זוכרת שהשמפניה היתה צוננת וטעימה!!
החלטתם להתחתן ומצאתם את עצמכם במסע מטורף כנגד השעון?? המשפחה מלחיצה שהזמן קצר והמלאכה מרובה?? הכלה לחוצה ורוצה להיות בכל מקום אפשרי באותו היום?? החתן שאנן מדי ודוחה הכל למחר??? ככה זה אצל כולם . . .
באמת חשבתם שאי פעם תצטרכו להחליט בשביל 300 אורחים מכובדים אם ישבו על כסא המעוטר בפפיון אחורי משתרך או לחליפין בכסא מרופד למשעי בצבע חלב שמנתי?? ומה עם כלי האוכל . . . הסט האובלי או הסט המרובע?? המרובע ממש מרשים אבל האובלי הולך יופי עם העיטורים על הקיר מאחור!
ברור שלא חלמתם שתצטרכו להתעסק בזה. אתם יודעים על תקליטן, צלם, שמלת הכלה, חליפת החתן, זר הכלה, קישוט הרכב וכל מה שבינהם. אף פעם לא חשבתם שתצטרכו להחליט על משהו כמו אם מפת השולחן באירוע צריכה להיות מבד חלק או עם חספוס עדין? או אם מרחק הפסקות אוכל צריך להיות 20 דקות או יותר אחת מהשניה ואם להוציא את הקינוחים מיד אחרי או להמתין עד לפינוי מלא של השולחנות?? מי בכלל חושב על זה??????
נכון, זה קצת מלחיץ אבל זה נורמלי! אין צורך למהר לקחת קופסה של כדורי ואליום להרגעה או טיפות רסקיו או כדורים נגד כאב ראש, דבר ראשון צריכים להרגע ולתת לדברים לקרות מעצמם, בקצב שלהם, לאט לאט (לפחות לאלו שיכולים לקרות מעצמם). אז "איך עושים הכל מושלם", בואו נתחיל בהתחלה!

תתחילו בזה שתחליטו לא לברוח!!! עליכם להפנים שאין צורך להתפזר, דבר הראשון צריך לקנות ספר או פנקס קטן המוקדש במיוחד לחתונה. כל רעיון, כל מידע, כל המחירים, כל המקומות שהייתם ותמצית מדבריהם . . . חושבים שזה אבסורד? תחשבו שוב! בהתחלה יהיה מאוד קל לזכור אך עם הזמן ריבוי המידע והפרטים השונים, אחוזי ההנחה שהציעו לכם ("רק אם תסגרו כאן ועכשיו"!!!) לעומת המחיר המלא, הכל יאמר בפגישת המכירה וכל מה שלא רשום . . . נשכח!! דברו עם ההורים או עם קרובי משפחה שנישאו לאחרונה, בדקו את מספר האורחים המשוער שצפויים להגיע לחתונתכם, זו כמובן יכולה להיות הערכה גסה אין צורך במספר מדוייק בשלב הזה, שהרי לכל מקום אליו תגיעו מעתה ואילך כמות המוזמנים תהייה פונקציה מכרעת במחיר. עכשיו תצטרכו לקבל את ההחלטה הראשונה שלכם, האם אתם רוצים חתונה קטנה או גדולה, האם זה יהיה באולם אירועים גדול ומפואר או שאולי בכלל בית כנסת יכול להתאים? מעכשיו והלאה כדי שתקבלו החלטה עקרונית אחת כדי למנוע חיכוכים ומריבות מיותרות, האם אתם מתכננים לעשות הכל ביחד או שמא חלוקת עבודה שווה  בין שניכם ועדכונים קבועים אחד את השנייה ולהפך על פי ההתקדמות. אם יש דברים עקרוניים לאחד מבני הזוג עדיף להעלות אותם כעת ולקבל החלטה איך פועלים, כל היתר תתנו לבן הזוג שיותר אכפת לו להתמודד עם הדברים הקריטיים לו. כך הפקת האירוע תהיה חוויה קלה ונעימה וגם תשאיר מקום להפתעה לבן הזוג השני בחלקים נרחבים בחתונתו שלו. כל אחד בתחום אחריותו יעשה את המחקר הרלוונטי, ינהל את המשא ומתן הטוב ביותר ויסגור את העסקה המשתלמת ביותר לחתונתכם. לרוב נשים הן שישימו יותר לב לפרטים הקטנים ולנראות הכללית, גברים יקרים הניחו להן להחליט על צבען של כוסות השמפניה בכניסה אתה אולי לא יכול להבין את זה אבל בשבילה זו החלטה מספיק חשובה בשביל להתייעץ על זה עם כל חברותיה . . . ואילו את כלה יקרה, כמובן שהחתונה הזו היא שלך וכמובן שהטעם שלך טוב יותר אבל באותה המידה זו עומדת להיות חתונתו של בעלך לעתיד ובשביל שהוא יוכל להגיד שלקח חלק בהכנות, הניחי לו להחליט על הדברים הגבריים בחתונה כמו לדוגמא אילו משקאות חריפים יוגשו בבר ואיזו כמות להזמין או לחליפין לקבוע את כמות מנות הרזרבה עליה תצהירו באולם מתוך המוזמנים שלכם.
משפט לסיכום, בטירוף ההכנות לחתונה חובה לבדוק את כל מה שמציעים לכם ב"מבצעים". דווקא בתחום האירועים המודעות גדולה והמבצעים רבים ויכולים בהחלט לתת מענה לאירוע אקסקלוסיבי ובאותה הנשימה גם בהוזלה משמעותית. חפשו את הדילים המשתלמים ביותר של קבוצת ספקים או מבצעי הרגע האחרון או סגירת העונה על מנת לקבל את מיטב ההצעות, מהמובילים בתחום בעלויות מופחתות . . .תתפלאו אילו מציאות אתם עומדים לגלות.
שיהיה בהצלחה!

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI