הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
 
 

צילום חתונה הוא אחד הדברים החשובים ביותר באירוע: התמונות והסרט יישארו אתכם לעד, הם יוכלו לעבור לדור הבא, תוכלו להשוויץ בתמונת בפני חבריכם ב"פייסבוק", בני המשפחה וחברים. לכן, לפני שבוחרים צלם לחתונה כדאי לוודא שתבחרו בצלם מנוסה בצילום אירועים שלא יאכזב אתכם ויאפשר לכם ליהנות הן מן התמונות שהוא יפיק והן מסרט החתונה הסופי.

 

תיק עבודות

בבואכם לבחור צלם לחתונה בקשו המלצות מחברים, שאלו אותם שאלות על צלמים ועבודתם וקבעו פגישות היכרות. אמרו מראש שברצונכם לראות תיק עבודות עדכני. ישנם צלמי סטילס וישנם צלמי וידאו, לעיתים הם עובדים יחד ולעיתים בנפרד, ודאו כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר מכל אחד מהם.

זכרו שהצלם יצלם אתכם עוד לפני החתונה: הוא יבלה אתכם יום שלם ויצלם אתכם במקומות שונים. לכן, חשוב עד מאוד שתרגישו בנוח בנוכחותו ותרגישו כי שוררת ביניכם כימיה וכמובן הוא גם הספק היחידי שתישארו איתו בקשר לאחר החתונה : בחירת תמונות,עריכת וידאו,עיצוב  והדפסת אלבומים וכו'

פרטים טכניים

אחרי שמצאתם צלם לחתונה וגם וידאתם כי הצלם לטעמכם ותיק העבודות שלו נראה לכם, עליכם לרדת לפרטים הטכניים הקטנים ביותר: בררו כמה אנשים נוטלים חלק בצוות הצילום שהצלם מביא עמו; הסכימו עמו על שעת הגעה מדויקת ושעת עזיבה מדויקת (לא "בסביבות" שעה מסוימת); ודאו ששני הצלמים משתתפים בצילומי החוץ – צלם וידאו וצלם סטילס (אם ישנו רק צלם אחד, הצילומים עלולים לצאת באיכות ירודה לאור העומס המוטל על כתפי הצלם); בררו איזה אלבום דיגיטאלי (אלבום תמונות שעוצב והופק בעזרת תוכנות ייחודיות לעיצוב ומכיל כ-300 תמונות לבחירתכם); בקשו מהצלם ליידע אתכם מה אורכו של סרט החתונה וכמה עותקים תקבלו ממנו.

לבסוף, דאגו שברשות הצלם יהיו ציוד גיבוי. כמו כל התקשרות עסקית, גם את הפגישה הזאת יש צורך לתעד ולהסדיר בהסכם חתום ומסודר. יש לדאוג שלצלם יש ביטוח צד ג'.

צילומים בחתונה

אמנם לצלם עצמו יש חובות כלפיכם אך גם אתם מחויבים כלפיו. תנו לו הוראות מדויקות את מי לצלם, איזה אירוע לצלם ומתי. נהוג לצלם קרובי משפחה, אירועים מיוחדים,אורחים שהייתם רוצים להצטלם עמם, תהליך סידור השיער והאיפור לפני החתונה, צילומי ההורים טרם הגעתם לחתונה, סידור השולחנות, החופה לפני עריכתה ובזמן קיומה, ריקוד הפתיחה של בני הזוג ועוד.

חשוב לתת הנחיות ברורות לצלם.ישנם דברים אשר חשובים כמעט לכל הזוגות אולם לכל זוג יש העדפות מיוחדות משלו ועל כן חשוב מאוד לעדכן את הצלם ולאפשר לו חופש פעולה מירבי ובמקביל – מענה לצרכים שלכם.

שיהיה המון מזל טוב,

אסף ארז צלם www.assaferez.co.il


 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI