הצגת מאמרים השייכים ל: אופנה, שמלות , איפור ויופי

 
 
 
המראה הרומנטי

בהשראת קייט מידלטון, שמלת כלה בעלת שרוול תחרה, או שמלת כלה שכולה תחרה, המשדרת אווירה מלכותית, יוקרתית ורומנטית.

 
שמלות נוחות

הכלה אינה עוד בובה בחתונתה. היא חוגגת את יומה הגדול וחשוב לה מאוד שיהיה לה נוח. שמלות הכלה עברו בשנים האחרונות טרנספורמציה של ממש. שמלת הכלה עם המחוך והשרוכים, מלאת השכבות נעלמה והפכה להיות שמלה נוחה ופשוטה. מילת המפתח של שמלות כלה 2012 היא נוחות.


אחת שהיא שלוש

מעצבי שמלות הכלה הפנימו כי יש פער, ואפילו די גדול, בין שמלת הפנטזיה של החתונה לבין שמלה בה ניתן לרקוד ולהסתובב בין האורחים במהלך ערב שלם. המחירים מרקיעי השחקים של שמלות הכלה, הביא לוויתור על חלום שלוש השמלות. דבר שהוביל את המעצבים לפתרון יצירתי. שמלה אחת העונה על כל הצרכים. גם שמלת הפנטזיה שלך וגם שמלת המסיבות יהיו משולבות בתוך שמלה אחת, כך שלבסוף את תגיעי לחתונה בהופעה מושלמת ומעל לכל, נוחה.

שימוש בשתי שכבות. פתרון נפלא לכלות שרוצות להסתיר ולטשטש כמה קילוגרמים עודפים, השכבה הראשונה צמודה לגוף ו"מחליקה" והשכבה שמעליה צמודה פחות.

שמלת כלה עם חגורה. לכלות שלא רוצות שמלות כבדות ומלאות בד, אך רוצות מעט נפח והדגשה של המותן. בחגורה יש מראה נוסטלגי, וינטג'י ומחמיא. בנוסף, היא מאפשרת לתת עוד צבע לכל הלבן הזה ולשלב נעליים בהתאם.

 הטול אילוז'ן.

מעצבים רבים בחרו ליצור בשמלות הכלה את אשליית הטול. בד עדין, על סף שקוף באזור הצוואר, לעתים מעוטר בעיטורים עדינים מאוד. מצד אחד חשוף ומצד שני מעודן, סולידי ולא וולגרי. מושך את העין אך משאיר מקום לדמיון. פתרון מצוין לכלות המסורתיות שבינינו.

 

החשוב מכל, הוא לבחור שמלת כלה, שבראש ובראשונה מתאימה לך מחמיאה לך ונוחה לך.

 

את לא רוצה להיות קורבן אופנה ביום חתונת!

 
 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI