הצגת מאמרים השייכים ל: טקס והמנהגים

 
  • קסם של חתונה קטנה ואינטימית - האירוע המושלם

 
 

להרבה מהזוגות הנישאים היום, במיוחד לאחר קיץ ארוך וסוער של מחאה חברתית בשל עלויות המחייה הגבוהות במדינת ישראל, דיי נמאס לערוך אירועים גדולים ומפוארים בעלות שאיננה יכולה להיות ברת המציאות עבור רוב הזוגות.

טרנד חדש נולד לו וחזרה עטרה ליושנה. יותר ויותר זוגות בוחרים לערוך טקס אינטימי ויפיפה מאחד מבתי הכנסת היפים בתל אביב : ברחוב שד"ל ובבית הכנסת הגדול ברחוב אלנבי. יש גם בית כנסת מדהים בירושלים לאירוע מושלם.

מה עושים? מזמינים את האורחים הקרובים אליכם בייותר לקבלת פנים עם נגני כליזמר בכניסה לבית הכנסת. חופה מדהימה ומעוצבת כולל שביל הובלה לזוג המתחתן.

לאחר קבלת הפנים והטקס בבית הכנסת, ניתן לערוך את הארוחה בבית הכנסת עצמו עם קייטרינג כשר משובח או לעבור לאחת המסעדות הטובות ליד בית הכנסת.

למי שיש תקציב קצת יותר גדול לאירוע, ניתן להפיק חתונה במגדל דוד בירושלים, דבר המצריך אישורים שונים, השכרת ציוד והבאת הקיטרינג למקום והאירוע עולה הרבה הרבה יותר כי גם צריך לעצב תאורה בנוסף לעיצוב האירוע עצמו.

 

אירוע של חתונה עם משמעות דתית מיוחדת, פשוט זכרון מרגש ומיוחד ליום הגדול בחייכם.

כמו כן , לרפורמים שבינינו, ניתן לערוך חתונות בבית כנסת רפורמי ע"י רב או רבה, כמו בבית דניאל בתל אביב או בקהילה הרפורמית ברעננה, ולאחר מכן, מסיבת חתונה עם ארוחה במקום קסום ליד.

 

אשמח לעמוד לשירותכם בתכנון אירוע מושלם ומיוחד עבורכם ובמחיר קסום לנרשמים עד 31.3.2012.

להתראות בשמחות,שירלי מהאירועים הקסומים של שירלי.

054-4524393  www.shirleyasher.mitchatnim.co.il

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI