הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
  • טיפים לצילום החופה, להתגבר על ההתרגשות

 
 

צילום החופה

החופה היא בעצם החלק המרגש ביותר ביום החתונה שלכם, חשוב לבטוח בצלמים שינציחו את הרגע הזה. יש לנו גם כמה טיפים חשובים שבדר"כ לא שמים לב אליהם מהלחץ, או מחוסר מודעות.

1. אם בחרת בהינומה מלאה וארוכה תשימי לב, או שתמני את אמא לשים לב בזמן החופה שההינומה אינה מסתירה פני הכלה, כדי למנוע זאת כדי למתוח את ההינומה לצדדים, אל מאחורי הכתפיים בזמן הטקס, כדי למנוע שלא יראו את פנייך בזמן הטקס בתמונות.

2. עוד בנושא ההינומה, במהלך השביל לחופה כשמגיע זמן החתן להוריד את ההינומה על פנייך, סמני לו שיעשה זאת לאט, כדי שיהיה אפשר להנציח את הרגע.

3. כשהחתן שם את הטבעת, מה לעשות את האישה, הזכירי לו שלא להסתיר את הרגע (היד שלך..) לצלמי החתונה.

4. חתן וכלה יקרים, תחת החופה - החזיקו ידים! התמונה הכי מרגשת היא הידים השלובות שלכם...

5. הצלמים צריכים שתסתכלו עליהם ברגעים מסויימים, עשאתם מחזיקים את הכתובה למשל, אבל לא תמיד... .תנו להם להנציח את הרגע - כמו שצריך!

6. טיפ חשוב ואחרון, חשוב להודיע לצלמים שהם יכולים לבחור בכל נקודה וזווית שהם רוצים לצלם ממנה, אך שלא יווצר מצב שהצלמים חוסמים לחלוטין את ה"מסך" לאורחים, בקשו מהם להתחשב בכך..


אנו ברגעים נפלאים מאמינים שהעוצמה שלנו כעוסקים ב צילום חתונות, ו צילום אירועים היא היכולת לראות את הרגע. מטרתנו היא ליצור סביבה חמימה ואוהבת, לצלם דרך ראות .מבטכם, בנגיעה אישית שלנו. וכך לשמר את סיפור החתונה והאהבה שלכם והכי חשוב, לגרום לכם לחייך ולא לדאוג, ביום המאושר בחייכם. אנו מבטיחים: צלמים מקצועיים, צלמת לכל המבקש, ו צילום חתונה יוצא מהסרטים

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI