הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
  • צילומי חתונה מיוחדים, צילומי טראש דה דרס,צילומי זוגיות בחו"ל יניב שמן צלם חתונות

 
 

צילומי חתונה מיוחדים/ צילומי זוגיות/ טראש בחו"ל - יניב שמן


יניבשמן - צלם אמן עם סטייל מקורי, המתמחה בצילום אנשים וחתונות.הצילומים מתאפיינים בייחודיות חדשנית וביצירתיות, תוך שימת דגש רב על הרגש, הרומנטיקה ועל "העברת הסיפור" והרגעים החשובים והספונטניים. סגנון הצילום החדשני, משולב עם תאורה מלאכותית וטבעית, בסטנדרטים בינלאומיים, ומותאם לכל לקוח באופן אישי. התחלתי את דרכי כאמן איפור בכיר במספר חברות בינלאומיות מובילות, וכמאפר כלות במשך 12 שנים. משם נשאבתי אל עולם הצילום, ראשית כצלם אופנה ולאחר מכן, גם כצלם חתונות. בתחילת דרכי המקצועית, פיתחתי מספר טרנדיים אופנתיים אשר מסוקרים בכתבות טלוויזיה ובאתרי אינטרנט בארץ ובחו"ל כגון:the morning after wedding” 
 “trash the dress וצילומי זוגיות בחו"ל בלוקיישנים עוצרי נשימה באירופה ובעולם. 

                  צילומי זוגיות טראש דה דרס

צילומי זוגיות/טראש הינם צילומי טרום חתונה המתבצעים כמה חודשים לפני מועד האירוע. מטרתם להוריד לחץ והתרגשות מיום החתונה, ופשוט לכייף, לחוות ולהנות במספר לוקיישנים מגוונים ומיוחדים. צילומי זוגיות הם תוספת זיכרון מדהים וקליל לתמונות החתונה כך שהזוגות יכולים לשלבם באלבום החתונה או ליצור את תמונת ה- ""save the date. כמו כן, ניתן להקרין את התמונות ביום החתונה כמצגת על גבי המסכים. לפני כארבע שנים, פיתחתי את טרנד צילומי טרום החתונה. ברשותי ניסיון רב, טכניקות, רעיונות ייחודיים ומקוריים ומבחר לוקיישנים קסומים. הלוקיישנים נבחרים בשיתוף פעולה מול הזוג לפי קונספט כזה או אחר, תוך כדי הגשמת כל הפנטזיות האפשריות של הזוג. הדגש הינו על תוצר ייחודי, חלומי, שונה ומגוון, כגון צילומי אופנה רומנטיים סקסים ומטורפים. בנוסף, אני מלמד את הזוג איך לעמוד ולהשתחרר מול המצלמה ואיך ליצור חיבור טבעי, מחמיא ורגוע כדי לייצר תמונות עם מסר מרגש ודרמטי. 

                                     צילומי זוגיות בחו"ל באירופה

     הנני הצלם הראשון בעולם שהביא את הרעיון החלומי למסעות צילום אינטנסיביים למטרת צילומי "טרום החתונה". הצילומים מתרחשים ביעדים עוצרי נשימה במדינות שונות ומגוונות באירופה. הקונספט שעומד מאחורי הצילומים הנ"ל הוא להגשים חלומות לזוגות ישראלים שרוצים הרבה יותר וכך לקבל מזכרת מיוחדת ושונה מהנוף הישראלי- ממש כמו גלויות. הצילומים נערכים במשך 3-6 ימי צילום ביעדים שונים באירופה כגון: שוויץ, איטליה, ספרד, סלובניה-קרואטיה, צרפת ועוד. המטרה היא להצטלם בכמה שיותר לוקיישנים מגוונים ושונים לחלוטין- בהרים ויערות מושלגים, בנהרות אגמים ונחלים פסטורליים,, באזורים אורבניים אירופאים ועוד. אפשרות נוספת היאא להצטלם ביעד שלא מצריך יותר מיום צילום אחד כגון:: אמסטרדם, ברלין, פראג, לונדון ועוד. ישנה אפשרות לשלב את יום הצילום עם טיול זוגי שתוכנן מראש וכך לחסוך ולהגשים "חלום רטוב" על הדרך.  כי חלומות תמיד מתגשמים! 
 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI