הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
 
 

בחירת צלם חתונה במספר צעדיים

המשמעות של צלם חתונות כבר צוין אין ספור פעמיים, בכל אופן ניתן כמה דגשים לחשיבות של צלם חתונות והם: מצלם שלכם אתם מקבלים את המזכרת שלכם מהחתונה ורק ממנו בניגוד לשאר הספקים, צוות הצילום הם היחידים מכל הספקים שמלווים אותכם במהלך כל האירוע משלב ההכנות ועד לאחריי האירוע, הצלם חתונות בניגוד לכל הספקים צריך לדעת איך להתמודד עם מצב הרוח שלכם והמתחים שאתם שרויים בו, אלה הם חלק מהסיבות של החשיבות מהצלם חתונות ולכן יש לדעת לבחור בקפידה את הצלם שלכם.

אנחנו בביפוטו נדריך אותכם במספר צעדיים איך לבחור את הצלם האירוע שלכם.

 

צעד 1:

סגנון הצילום המעודף עליכם -  יש הרבה סגנונות צילום כמו סגנון קלאסי, סגנון אופנה, ספונטני או כל הסגנונות יחד אתם בתור זוג שמתחתן צריך לדעת איזה סגנון אתם אוהבים ומה הכי מתאים לכם. מכאן מה שנשאר לכם לעשות זה לסתכל בתיק עבודות, אתר אינטרנט או אלבומים של הצלם ותראו עם סגנון הצילום שלו מדבר אליכם.

 

צעד 2:

המומחיות והרצינות של הצלם -  יש הרבה צלמי חתונות שכל העבודה שלהם מסתכמת בזה שהם באים לאירוע שלכם כאילו מדובר בצילומים של בוק בת מצווה (לא שיש לזלזל בתחום זה של צילום) ובזה נגמר העבודה שלהם. ויש צלמים שבגמר האירוע יושבים עשרות שעות על עריכה וסידור התמונות. אתם הזוג המתחתן צריכים להבחין בין תמונות שנערכו על ידי צלם שמומחה בעריכה לבין צלם שלא נוגע בתמונות בכלל. גם המומחיות של הצלם בנוגע לסוגי הצילום שלו צריך לשים לב, כיום יש צלמים שמגדירים את עצמם מומחים בכל הקשור לצילומי חתונה עם זה בצילום חתונה עצמו כולל צילומי החוץ וצילומי טראש דה דרס, ויש כאלה שהם מתמחים יותר בצילומי בוקים לילדים כמו בוק בת מצווה ששם הלחץ הוא נמוך בהרבה בהשוואה לצילומי חתונה, כנ"ל גם לגבי צלמים המתמחים יותר בצילומי זוגיות וצילומי טראש דה דרס אך בצילומי חתונה הם לא מוכנים לגעת או לא כל כך טובים בזה.

 

צעד 3:

תקציב -  בשוק יש מבחר רב מאוד של צלמים במחירים שונים ומגוונים. הזוג צריך לדעת כמה הוא מתקצב לצלם חתונות ולפי זה לבחור את הצלם שכמובן לפי התקציב שלכם יש לקחת את הטוב ביותר בעניכם. בעניין התקציב נכנס גם סוג החבילה שאתם רוצים אם זה חבילת בסיס שכולל בתוכו שתי צלמי סטילס, צלם וידאו, שלוש אלבומים דיגיטליים ואולי אפילו גם צילומי טראש דה דרס או שאתם מעניינים רק בצלם סטילס ואלבום דיגיטלי אחד או בכלל רק בצילומי טראש דה דרס בלבד מאותו הצלם. האפשרויות כאמור הם רבות.

 

צעד 4:

המלצות – אתם תמיד יכולים להתרשם מהעבודות שהחברים או הקרובים שלכם קיבלו מצלם החתונה שלהם וכמובן לשאול אותם על החוויה שהיה להם מצלם החתונות שלהם.

 

צעד 5:

התרשמות בשיחה עם הצלם- בפגישה עם הצלם חשוב שתראו את הסבלנות שלו שכן אתם לא רוצים שהצלם שילווה אותכם באופן אישי במהלך כל היום יהיה עצבני וחסר סבלנות.

 

צעד 6:

גיבוי ואחריות – לוודאות שהצלם חתונות בא עם ציוד חדיש ועמיד וכמובן שיש לו ציוד גיבוי מלא.

 

כמובן שיש עוד פרמטרים שמשפעים על בחירת צלם אבל אלה הם הצעדים הראשיים שמשפעים על בחירת צלם.

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI