הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
 
 

לוקיישנים לצילום חתונה

עם עד לפני חמש שנים בערך כולם רצו להצטלם ביפו העתיקה, אז מגמה זאת ירדה והיא מורגשת אצל כל צלם חתונות, שכן אני כצלם חתונות כבר כמעט ולא מתבקש לצלם שם. רוב הזוגות שעתידים להתחתן כבר לא רוצים את הסגנון הקלאסי, ואת הלוקיישן הקלאסי דבר שמומחש היטב ביפו העתיקה, למה שכן יש דרישה כיום זה שדות פתוחים, או לוקיישנים עם נופים יפים, ששם אפשר יותר להתפרע עם הצילומים. מאמר זה יתמקד במקומות מומלצים והמתאימים לכל סוג של צילום חתונה לפי סוג הצילום שאתם מתחברים עליו. כמו כן לכל צלם חתונות יש את הרעיונות שלו בקשר ללוקיישנים מיוחדים ומתאימים. במידה והזוג שמתחתן עושה אצל צלם חתונות שלהם גם צילומי טראש דה דרס אז גם לזה יש להביא משקל בבחירה של הלוקיישן, שכן ניתן יהיה להפריד באופי של הלוקיישן של צילומי טראש דה דרס לבין האופי של צילומי החוץ בחתונה.

·         לוקיישנים לפי התאמה

יש הרבה זוגות שבוחרים את הלוקיישנים לפי תחומי העניין שלהם, או ההתמחות שלהם ביום יום. לדוגמא היה לי זוג שאוהב מאוד קבוצת כדורגל מסוימת ולכן הם בחרו להצטלם באצטדיון הביתי של הקבוצה. זוג נוסף שהיו רקדנים סלוניים בחרו לעשות את צילומי הטראש דה דרס שלהם במגרש החלקה על הקרח, כנ"ל גם לגבי זוג שהחתן אוהב מאוד סנוקר ולכן הצילומים היו באולם ביליארד, כמו שניתן להבין האפשרויות הם מגוונות ורבות מבחינה זאת שגם מתאימים מאוד לצילומי טראש דה דרס.

·         צילום חתונה בלוקיישנים לפי אופי

אם אתם זוג שמתחברים לאופי הפנימי שלכם או לרגש מסוים, אז סביר להניח שקטגוריה זאת בשבילכם. דוגמאות לזה הם רבות , אם למשל אתם זוג שאוהב שקט ושלווה אז צילומים בחוף ים בודד יתאים לכם, לזוגות שאוהבים את הלבד והבדידות אך סוערים בתוכם אז צילומים באיזור מדברי כמו דיונות או מדבר יתאים מאוד, לזוגות אקטיביים אני ימליץ על צילומים בלונה פארק או במסלול מרוצי מכוניות וכד'

·         לוקיישנים לפי סגנון צילום

אתם כזוג שמתחתן צריכים לדעת איזה סגנון מדבר עליכם, ולפי זה תבחרו את הלוקיישן ואפילו את צלם חתונות שלכם.

1.      סגנון אופנה - אם סגנון אופנה מתאים לכם, אז סביר להניח שתבחרו מיקום שמשקף סגנון זה, ויש הרבה כמו חוף ים, מרכז מסחרי פופולרי כמו מתחם שרונה, גנים אופנתיים וכד'. כמובן יש לבחור צלם חתונות שמתמחה בסגנן אופנה.

2.      סגנון קלאסי – אם אתם אוהבים את הסגנון הקלאסי, שתמיד משדר אלגנטיות ואף פעם לא מתיישן, אז מקומות כמו יפו העתיקה או מקומות עתיקים אחרים יתאימו לכם מאוד.

דגשים בקשר ללוקיישנים

·         תהיו קשובים לצלם חתונות שלכם שכן אם הוא ימליץ לכם לוותר או לשנות שמאוד אופייני בצילומי טראש דה דרס וצילומי זוגיות, כנראה שיש לזה סיבה כמו בעיות תאורה, מרחק, זמן וכד'

·         השעות היפות ביותר לצילום זה כשעה לפני השקיעה, אז תעשו את כל המאמצים בשביל להיות בלוקיישן בזמן זה.

·         לחשב טוב טוב את שלבי ההתארגנות וההכנות בשביל שיהיה לכם מספיק זמן להצטלם ובכמה שפחות לחץ

·         מרחק הלוקיישן חשוב מאוד ומשפיע מאוד על המתחים שכן לוקיישן שרחוק מאזור האירוע או מאזור ההכנות עלול להלחיץ אתכם ואת צלם החתונות שלכם.

·         צילומי חוץ זה לא תחליף לצילומי טראש דה דרס או צילומי זוגיות, ואף רצוי מאוד לשקול לעשות גם צילומי טראש דה דרס ההשלכות של זה רבות וחיוביות מאוד.

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI