הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
 
 

בחירת סוג השרות מצלם חתונות

בחלק זה נדבר על כמות הצלמים וסוגי הצלמים שניתן לקחת לאירוע שלכם.

אז שתי צלמי וידאו ושתי צלמי סטילס או אולי 2 סטילס ואחד וידאו, ומה עם צלם רחף?

בנוסף לשירותים שיש לצלם חתונות להציעה לגבי החתונה עצמה יש גם שירותים נוספים כמו: צילומי טראש דה דרס, צילומי זוגיות, הגדלות למיניהם, וכד'. אז איך לבחור נכון את החבילות?

האפשרויות הם רבות מאוד וכאן אנו בביפוטו ננסה לעשות סדר בבלגן ונעזור לכם לדעת איך לבחור את החבילה שלכם והשרות שאתם צריכים מהצלם חתונות שלכם.

רוב צלמי החתונות יכולים להתמודד אם מספר רב של דרישות ורצונות של הלקוחות שלהם, אבל כמובן שעדיין רצוי מאוד לבדוק אם הם באמת יכולים להעמיד מארך שעונה לדרישתכם,  כמו למשל זוג שמתחתן ויש ברשותו כ 600 אורחים אז צלם חתונות כנראה שיידרש להביא כ 2 צלמי סטילס צלם וידאו ובנוסף צלם רחף ואם יש זוג שאוהב את הפאר ואת כל התוספות אז כניראה שידרשו מהצלם חתונות להביא 2 צלמי וידאו צלם רחף 3 צלמי סטילס ובנוסף צלם וידאו DSLR ואיך אפשר בלי צלם מגנטים. ומה עם הזוגות שיש להם רק כ 100-200 אורחים ולכן סביר להניח שהם יהיו מעוניינים רק בצלם סטילס אחד ובודד או לכל היותר ידרשו מהצלם חתונות צלם וידאו אחד וצלם סטילס אחד. ובל נשכך את צילומי טראש דה דרס וצילומי זוגיות.

אז מה בדיוק רצוי ועל איזה שרות ללכת:

נתחיל אם זה שהכל כאן בגדר המלצה ואין לקחת חומר זה כדבר חובה כי אחרי הכל הבחירה היא בידכם.

צלם חתונות נוהג להמליץ ללקוחות על חבילה מסוימת בהתבסס על כמות האורחים שיש לזוג, כמובן שיש עוד משתנים רבים בהתאם לרצונות של הזוג המתחתן. בנוסף לחבילות של צילום האירוע צלם חתונות ימליץ גם על צילומי טראש דה דרס.

בחירת חבילה לפי כמות אורחים:

300-450 אורחים -  זאת כמות האורחים שיש לרוב הזוגות בחתונה ובכמות הזאת אני כמובן ימליץ על חבילה בסיסית שזה שתי צלמי סטילס צלם וידאו ושלוש אלבומים דיגיטליים.

450-600 אורחים -  בכמות כזאת של אורחים אנו נמליץ על להוסיף צלם וידאו שני או צלם רחף בנוסף לחבילת הבסיס שמדבר על צלם וידאו ושתי צלמי סטילס.

200-250 אורחים – בכמות אורחים כזאת אפשר כבר להסתדר עם צלם סטילס אחד וצלם וידאו אחד, אך כמובן גם שגם במספר אורחים קטן אני ימליץ על שתי צלמי סטילס וזאת מהסיבה שגם בכמות קטנה של אורחים יש דברים שקוראים במקביל כמו צילומי משפחה וצילומי כתובה או צילומי קבלת פנים וצילומי סטודיו, אז כמובן שיש לקחת דברים מסוג זה בחשבון, ולכן גם צלם חתונות שלכם ימליץ לרוב על שתי צלמי סטילס.

100-200 אורחים – אירוע קטן שמתאפיין בעיקר במגזר הרוסי או עולים חדשים. בסיטואציות כאלה מומלץ על צלם סטילס אחד ובקשר לצלם וידאו  ההחלטה נתונה בידי הזוג. בקשר להכנסות שיבוא להם מהחתונה שכן כמות קטנה של אורחים יכולה שלא לכסות חבילת צילום סטנדרטית.

משתנים נוספים שמשפיעים על חבילת הצילום:

מגזר דתי – במגזר הדתי יש הפרדה בין הגברים לנשים ולכן מומלץ על שתי וידאו ושתי צלמי סטילס, שכמובן הצוות הצילום יתחלק בצלם וידאו וצלמת וידאו, צלם סטילס וצלמת סטילס. ושוב פעם גם זה יהיה בחישוב של כמות אורחים.

מצב כלכלי – לא נעים לרשום את זה אבל זה חלק מהמציאות, יש זוגות שיכולים להרשות לעצמם את כל הפינוקים ויש זוגות שלא יכולים.

רמת הרצינות שהזוג לוקח מהצילומים -  לצערנו הרב יש זוגות שלוקחים צלם רק בכדי "לצאת מידי חובה" ולכן הם יבחרו בצלמים הזולים ביותר. לעומת זאת יש זוגות שמבינים את החשיבות של צלמי חתונות ואת המוצר שהם מספקים שזה כאמור הדבר היחיד שנשאר אחרי החתונה ולכן הם לא יתפשרו על הצילומים ועל הצלם שהם יבחרו, לכן עדיף צלם חתונות טוב עם חבילה קטנה מאשר צלם חתונות זול עם חבילה גדולה.

צילומי טראש דה דר דרס – היום כל צלם חתונות מציעה את השרות של צילומי זוגיות וצילומי טראש דה דרס. צילומים אלה נעשים זמן מה לפני מועד החתונה ולרוב צילומי טראש דה דרס נעשים בים ושם הורסים את השמלת כלה (דמוי שמלת כלה) אופציה של צילומי טראש דה דרס מאוד מומלצת שכן היא תורמת המון לאלבום וגם נותנת מין כיסוי לצילומי החוץ.

יש עוד הרבה משתנים שיכולים להשפיע על חבילת הצילום אבל אלה הם כבר כל כך פרטניים שאפשר להבין ולהחליט רק בשיחה של 4 עיניים.

בכל חבילת צילום אני ימליץ על 3 אלבומים דיגיטליים  אך שוב גם בזה יש את אפשרות לשינוי בהתאם לצורך ודרישה של הזוג.

 

 

 

 

 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI