הצגת מאמרים השייכים ל: מקום לחגוג

 
 • איך לבחור אולם אירועים? הסוד הוא בפרטים הקטנים...

 
 

חלל אולם האירועים גושן אירועים ברחובות

10 דרכים שיעזרו לכם לבחור את אולם האירועים שלכם וכולם נמצאים בפרטים הקטנים…

מזל טוב, החלטתם שאתם רוצים לחגוג את האירוע שלכם באולם אירועים. המיקום נבחר במקום טוב באמצע,  באזור רחובות והסביבה.
יש לכם תקציב לאירוע, אחרי שהגעתם למסקנה שלא תוציאו יותר ממה שיש לכם ו…להורים שלכם :). ערכתם את הרשימה של כמות המוזמנים,
ואתם רוצים אולם אירועים משולב, שיהיה בו גם אולם וגם גן לשביעות רצון של כולם. שקבלת הפנים והחופה תהיה בחוץ והחלק השני של האירוע שלכם יהיה בתוך האולם הממוזג כשכולם ישובים סביב שולחנות לרווחת ונוחות האורחים.
גושן אירועים ברחובות
עשיתם רשימה של 10 אולמות מהסביבה, לקחתם המלצות מחברים ומשפחה, כאלה שכבר ביקרתם בהם בעבר ומפרסומים והתרשמות באינטרנט.
ראשית, לפני שאתם מתחילים בחיפושים, סננו בבירור טלפוני מהיא כמות המינימום והמקסימום של מוזמנים שמכילים אולמות האירועים שבחרתם. אל תבחרו אולם גדול מידי לכמות המוזמנים שלכם וגם לא צפוף מידי. תפנו לכם זמן לביקור פיזי בהם. מומלץ לבקר באולם בזמן אמת, כשמתקיים בו אירוע.
חוויית האולם
מעתה אתם מתחילים לחשוב כמו אורח באירוע שלכם…
 1. החניה היא המקום הראשון שבו מגיעים האורחים שלכם, אחרי שטרחו להתגנדר בבגדים חגיגיים ולנעול את נעלי העקב הגבוהות. אני מודה שרטנתי לא פעם על שנאלצתי ללכת מרחק גדול עם נעלי העקב שלי, וקיללתי בשקט כשמעדתי כשפסעתי כמו בינות המצע של אבני הכורכר הגסות שפיזרו במגרש החניה . חשוב שתהיה חניה נוחה ללא מהמורות, חולות, ואבנים ועדיף בחינם, שתספיק להכיל את כל המוזמנים. וחשוב שתהה צמודה לאולם.
 2. חוויית הכניסה לאולם וקבלת הפנים. אלה הם מאותם הרגעים שיקבעו את הרושם הראשוני של האורחים שלכם. זה ה-WELCOME של האולם שיכול להשפיע על הרגשתם של האורחים שלכם לאורך האירוע כולו. אתם פשוט תרגישו את זה…
 3. האולם! הלב של המקום. החלל, העיצוב הכללי,  עיצוב השולחנות , המפות והמפיות, האסתטיקה ותשומת הלב לפרטים הקטנים. האקוסטיקה, התאורה, מסכים וההגברה, רחבת הריקודים ובר המשקאות. ולא פחות חשוב האווירה במקום.
 4. חוויית השירות האדיב של האולם והמלצרים והמקצועיות של צוות האולם, הן בניהול האירוע והן באופן הגשת המנות. האורחים שלכם מרגישים כמו בבילוי ובמסעדה טובה וחלק גדול מחוויית הבלוי הוא השירות. שירות גרוע יכול לפגום בחוויה של האורחים שלכם גם כשהאוכל הוא טעים. הם יזכרו לכם את זה הרבה זמן…
 5.  שירותים: חוויית השירותים יכולה להיות טראומטית או חוויה של “וואו! “.  חדר שירותים הוא המיקרוקוסמוס של המקום. זהו מקום שכולם מגיעים אליו, בשלב כזה או אחר באירוע. אז אם השירותים הם לא “וואוו”, אז נקי, אסתטי ומאובזר לכל אורך האירוע .
 1. ניקיון המטבח ותעודת כשרות רבותי, זה גם טוב ומתחשב בחלק לא מבוטל מאורחים שלכם, ומצויין לשקט הנפשי שלכם ועדיף עם השגחה שהיא ערך מוסף לאישור של משרד הבריאות. הכשרות למהדרין היא בליווי צמוד של משגיח שבורר את האורז אחד אחד, בודק ומשרה את החסה והעלים במלח ומים, בודק את הבשר, את טריות המזון ועומד כמו שוטר בסף עם זכוכית מגדלת על כל מזון שנכנס למטבח ומהיכן הוא מגיע ותאריך התפוגה שלו.

עיצוב השולחן

 1. נגישות לנכים ולמבוגרים. תגידו לא למדרגות ללא מעלית. אל תעשו את זה לאורחים שלכם.
 2. רזרבה. חשבו את כמות המוזמנים שלכם ותפחיתו בכ- 15%. את ה- 15% תהפכו לרזרבה. עדיף תמיד,  לוודא מראש הגעה של האורחים שהזמנתם.
 3. קביעת תאריך לאירוע לא במונדיאל ולא בגמר האח הגדול ולא בתאריך האירוע של דודה בטי…
 4. בקשו לבחור את התפריט בפגישת טעימות. לרוב, האולמות עושים זאת בזמן אירוע שמתקיים באולם. אם האירוע שלכם הוא אירוע צהריים/ערב, אז רצוי שתגיעו לאירוע מתאים. ככה תוכלו להרגיש את החוויה באולם בעת אירוע ולבחור את התפריט שלכם דרך החושים שלכם ולא מדף הנייר. שימו לב לעיצוב המנה, הסלטים, הצלחות והסכום ואופן העמדתם על השולחן, כל אלה צריכים להרגיש לכם כמו חגיגה לעיניים . אחרי הכל, העין טועמת ראשונה…
 שיהיה לכם בהצלחה ורק בשמחות ובמזל טוב ובסימנטובים…
 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI