הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
 
 

איך לחסוך אצל צלם חתונות

היום הרבה צלמי חתונות משווקים את השירותים שהם מספקים במגוון רחב של דרכים שיפנו לחלק גדול של קהל ולקוחות, מגוון השירותים שצלם חתונות שם הם צילומי חתונה כמובן, צילומי טראש דה דרס, בוק בת מצווה חלקם גם צילומי הריון וצילומי סטודיו וכד', אך כאשר מדובר בצילום חתונה אז כאן כבר מדובר על הרבה כסף במיוחד אם אנחנו מתחשבים בזה שאתם דורשים גם מצלם חתונות צילומי טראש דה דרס. שלא כמו צילומי בר מצווה או בת מצווה ששם הצילומים הם צלם סטילס אחד צלם וידאו אחד ( לרוב) וצילומי בוק בת מצווה, סכום הכסף שבעל האירוע מוציא על צילומים אלה הם לא נוראים כל כך ולרוב גם ההכנסות מהאירוע מכסות את ההוצאה הזאת, אך כשמדובר על צילומי חתונה הסיפור הוא אחר לגמרי, כיום הרבה זוגות לא מצליחים לחסות את האירוע מבחינה כלכלית.  לפני שמגיעים לסיטואציה של אי הכנסות רצוי לעשות חושבים מה ניתן לעשות ומאיפה כדאי לחסוך, אצל רוב האנשים ההחלטה לחסוך תבוא דווקא על חשבון צלם חתונות דבר שלא מקובל באירופה ובארה"ב ששם זה המקום האחרון שירצו לחסוך בו , אך עם זו החלטתכם לחסוך אצל צלם חתונות אז גם זה אפשר לעשות בחכמה.

דרכים לחסוך אצל צלם חתונות

אחד האפשרויות הוא לקחת צלם חתונות זול,  מה שרבים מתפתים לעשות כך, אם אתם שואלים אותי כבר עדיף לא לקחת צלם חתונות בכלל כי חבל על הכסף ועל העוגמת נפש שלכם, אני לא אומר שחייב צלם חתונות יקר אבל בטח לא זול מידי, דבר שמעיד על הערך שלו.

טראש דה דרס - הרבה זוגות לוקחים את צילומי טראש דה דרס כחובה והאמת אני מבין אותם היתרונות של צילומי טראש דה דרס הם עצומים עם זה פריקת הלחצים שהזוג חווה לפני החתונה, ההכנה לקראת צילומי החוץ של החתונה, חוסר לחץ בצילומי החוץ מצד הזוג וגם מצד צלם חתונות ועוד רבים אחרים. אך עם זאת צילומי טראש דה דרס עולים בממוצע כ1700 שח ויותר וזה יכול להיות משמעותי.

אלבומים - הסטנדרט הוא 3 אלבומים דיגיטליים במידה של 30X40 לזוג ו 22X33 להורים, אני לא רואה מקום לחסוך כאן ובטח לא להגדיל את המידה דבר שאופייני באלבום לבוק בת מצווה, אבל מידות קטנותה יותר או אלבום אחד פחות יזיל לכם את הוצאות אצל צלם חתונות בכמה מאות שקלים. וכמובן לוותר על אלבום נפרד לצילומי טראש דה דרס, אפשר לצרף את תמונות טראש דה דרס לאלבום הראשי.

הגדלות - יש הרבה צלמי חתונות שנותנים הדפסה על קנבס כסטנדרט, ויש צלמי חתונות שנותנים גם הגדלות להורים,  נכון שתמונת קנבס ענקית מצילומי טראש דה דרס יפאר מאוד את הסלון שלכם, אבל ניתן לוותר על זה. אם תוותרו על זה יש לכם חסכון של כמה מאות שקלים

וידאו - נתחיל מזה שלא חייב וידאו, זה תפיסה ישראלית שחייב וידאו. בארה"ב ואירופה הווידאו נחשב למותרות ורוב צלמי חתונות שם לא משווקים איתם את האפשרות הזאת. היום כמעט כל צלם חתונות בארץ מציע מחיר ללא וידאו לחתונה שלכם, במידה והחלטתם לוותר על וידואו חסכתם לכם כ 2500 שח בממוצע, אך במידה ולא ותרתם על וידאו ויש לכם הרבה אורחים וצלם חתונות ממליץ לכם על 2 וידאו אז כחו בחשבון שצלם רחף יקר מצלם וידאו השני בכמאה מאוד שקלים ויכול להגיע עד 1000 שח הפרש במחיר. באופן כללי יש הרבה דרכים לחסוך בצלם וידאו ואלה דברים שצלם חתונות לרוב לא יגיד לכם, אחד הדרכים לחסוך הוא שצלם וידאו יתחיל לצלם משלב קבלת הפנים ולא מתחילת היום, דרך שנייה היא לוותר על הקליפ המושקע. אפשרות נוספת היא להגביל את העבודה של הצלם וידאו לעבודה עד 12 בלילה.

פרסום - רוב צלמי החתונות מפרסמים את התמונות של החתונה בפייסבוק ובאתר האישי שלהם גם בלי לשאול את הזוג וזה לא בסדר, כחו בחשבון שהפרסום תמונות שלכם באתר האישי של הצלם חתונות יכול לזכות אתכם ב400 שח בממוצע, אז לכן במעמד החוזה עם צלם חתונות שלכם תשאלו על הסעיף הזה.

 

 

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI