הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
 
 

שמלות לטראש דה דרס

פוסט זה יתמקד באייך להשיג שמלות כלה בזול לצורך צילומי טראש דה דרס.

איפה אפשר למצוא שמלת כלה בזול? אין צלם חתונות שלא נשאל את השאלה הזאת, אני בכל אופן לא מכיר אחד כזה. אני כצלם חתונות נשאלתי את השאלה הזאת כבר עשרות פעמיים וקרה לא פעם שבאמת שברתי את הראש מהיכן אפשר למצוא שמלות כלה זולים לצילומי טראש דה דרס.

בתחילת דרכי כצלם חתונות, שצילומי טראש דה דרס היו נחשבים לדבר חדש ומאוד לא שגרתי ואפילו מאוד יוקרתי, השאלה הזאת לא הייתה על הפרק מצד הלקוחות, כבאותו הזמן היה נהוג להרוס את השמלת כלה עצמה במועד שלאחר החתונה, ולאף אחד לא היה את המחשבה של לקנות 2 שמלות. כיום הדברים שונים וכולם רוצים צילומי טראש דה דרס ובטח שזה יתקיים לפני החתונה בשביל להשוויץ  ולהציג את התמונות במסכי האולם. בסיטואציות אלה אנשים החלו לחפש אלטרנטיבות זולות לשמלות כלה. כשזוגות היו שואלים אותי מהיכן ניתן להשיג שמלת כלה התשובה שלי הייתה תנסו לארגן מחברה שהתחתנה או לקנות משומש, תשובה זאת לא הייתה טובה להרבה מהזוגות שכן לא לכולם יש חברות שיש להם שמלות כלה ולא כולם רוצים משומש. ברגע ששאלה זאת נהיתה כמעט למטרידה התחלתי לקחת את הנושא ברצינות, ואת הטיפים לזה לקחתי מזוגות שצלמתי או משיטוטים ברחבי הפורמים כך שתמיד יהיה לי תשובה לשאלה זאת.

התלבושת בצילומי טראש דה דרס שבניגוד לצילומי זוגיות או צילומי בוק בת מצווה למשל שבהם מבאים כמה סטים של בגדים, אז בטראש דה דרס באים רק עם תלבושת אחת שזה שמלת כלה או דמוי שמלת כלה.

מהיכן להשיג שמלת כלה לצורך צילומים

·          - EBAYכידוע איביי זה מקום ענקי שאפשר למצוא שם הכל ובזול, יש שם שמלות כלה יפות וזולות שלא רק מתאימים לצילומי טראש דה דרס אלה אפילו גם לצילומי החתונה, ובכלל לא לפחד מהמידות של השמלה, המידה תמיד בא נכונה. והמחירים נוחים, סביב 40-150 דולר מחיר שבאמת נחשב לזול, יש לקחת בחשבון את מחיר וזמן המשלוח שלא יהיה מצב שתישארו בלי שמלת כלה ביום הצילומים.

·         שמלות משומשות – ביד 2 אפשר למצוא שמלות בטווח מחירים של בערך 500-2000 שח. השאלה אם אתם רוצים משומש.

·         רשתות – כיום בכל הרשתות אם זה מנגו, זארה, H&M או כל רשת אחרת יש שמלה לבנה יפה שאומנם לא מתאימים לצילומי חתונות או לחתונה עצמה אבל בהחלט יכולה להתאים לצילומי טראש דה דרס, גם מצאים לבוק בת מצווה.

·         חברים – תנסו להשאיל זוג חברים את השמלה כלה, כמובן במידה ויש.

·         אלנבי – ברחוב אלנבי יש מגוון חנויות שמוכרים שם שמלות שמתאימות לצילומי טראש דה דרס במחירים של 100-300 שח. יש חנות ספציפית אך מפאת הספק שזה יכול להחשיד אותי בפרסום אני לא אפרסם את שמה.

·         לשאול את צלם חתונות שלכם אולי יש לו אחת, דבר שבהחלט יכול להיות.

מאמר זה נכתב על ידי קובי אסטנגלוב, מנכ"ל ביפוטו צילום חתונות ואירועים

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI