הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
 
 

 

כיף, התפרקות, רומנטיקה, תשוקה, אהבה, כן זה ועוד הרבה רגשות ותחושות, אתם וכל זוג אחר שעתיד להתחתן תחוו ותרגישו במהלך צילומי טראש דה דרס.  דבר זה בא ליידי ביטוי בכך שאם הצלם טוב ומקצועי הוא ימחיש את כל סוגי החוויות שעוברים הזוג המצולם על גבי התמונות.

 

מה זה צילומי טראש דה דרס

צילומי טראש דה דרס -  להשמיד את השמלה. בני הזוג שעתיד להתחתן נפגשים ליום צילומים מיוחד שמטרתו זה להשמיד את השמלת כלה. לרוב צילומים אלה נעשים לפני החתונה, למרות שבשאר העולם נהוג לעשות זאת לאחר החתונה.

צילומי טראש דה דרס נחשבים היום לכאחד הטרנדים החזקים והבולטים ביותר היום בכל הקשור לצילום חתונה. סביר להניח שכל צלם חתונות היום עושה צילומי טראש.

בניגוד לצילומי הנוף שביום החתונה כאן יש לכם יום ללא לחץ וללא התעסקויות מיותרות בבגדים או באפור, פשוט יום שכולו כיף טהור.

 

איפה מצטלמים

בדרך כלל מקובל לחשוב שצילומי טראש דה דרס הם רק בים, נכון שאת רוב צילומי הטראש נהוג לעשות בים, אבל זה ממש לא חובה, צילומי הטראש דה דרס יכול להיות בכל מקום אשר עולה על רוחם של הזוג העתיד להתחתן, ויש הרבה מקומות שאפשר להרוס בהם את השמלת כלה כמו מפעליים למיניהם, מגרשי מכוניות, מוסכים ועוד הרבה. מקומות מיוחדים ושונים בהחלט יתקבלו בברכה בעיניי רוב צלמי החתונות.

לוקיישן שהדרישה עליו היום גבוהה במיוחד זה ים המלח ושם הצילומים הם כבר בבוקר לקראת הזריחה, בשביל להוציא את המירב מלוקיישן זה חשוב מאוד להקפיד להגיע בזמן לצילומים שזה בערך כשעה לפני הזריחה.

 

מתי עושים את הצילומים?

רק בקיץ עושים צילומי טראש דה דרס?  שאלה שאני נשאל די הרבה בצורה כזאת או אחרת.

אז נכון שצילומי הטראש הקלאסיים נעשים בים ואת הצילומים בים נהוג לעשות בקיץ או בעונות המעברים וזאת מסיבות ברורות, אך כמובן יש את האמיצים שיצטלמו בים גם בחורף,  אבל תמיד יש 

פתרונות לצילומי טראש דה דרס בחורף, תמיד אפשר לעשות צילומי זוגיות ואין עונה לצילומים אלה אבל אם אתם לא מוכנים לוותר על השמלת כלה אז כמו שציינתי קודם יש הרבה אפשרויות ללוקיישנים שונים שלא דורשים מכם להיכנס לים או להירטב, ואם אתם נועזים קצת אז אפשר לנצל את הגשם של החורף, אין יותר רומנטי מזוג שמתנשק בגשם ועד בתוספת של השמלת כלה אז כבר זה באמת יהיה מיוחד.

 

 

 

 

  

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI