הצגת מאמרים השייכים ל: אופנה, שמלות , איפור ויופי

 
  • מהם הגורמים האובייקטיביים המשפיעים על עיצוב שמלת ערב

 
 
כאשר מתחילים במלאכת עיצוב שמלת ערב בהתאמה אישית, נוטים להתבלבל ולגשת מיד לבחירת הבדים, הגזרה, המידות וכו' ומתעלמים לחלוטין מגורמים אובייקטיביים שיש לקחת בחשבון עוד לפני הגורמים הסובייקטיביים כמו בדים או גזרה.


הגורמים האובייקטיביים שיש לקחת בחשבון:


סוג האירוע -
תחילה יש לבחון את אופי האירוע, שמלת ערב לחתונה לא בהכרח תתאים לנשף, או שמלת נשף לא בהכרח תתאים לאירוע פורמאלי, יש להבין את האוירה באירוע, שהשמלה לא תמשוך תשומת לב במקום שלא צריך (לקחת את תשומת הלב מהכלה) או שלא תהיה פורמאלית מדי בנשף קליל. לכן זהו גורם שצריך לקחת אותו בחשבון בראש ובראשונה וזהו הקו המנחה לאופי השמלה.


עונה - שמלה מהממת ככל שתהיה, ברגע שלא מרגישים בה נוח בגלל מזג אויר חם או קר גם מפספסים את האירוע וגם לא נהנים מיופיה של השמלה, לכן חשוב להתאים את הבדים והגזרה לעונות השנה על מנת להרגיש הכי נוח שאפשר וכך גם להבליט את יופיה של השמלה. כשהגוף מרגיש בנוח גם השמלה מרגישה בנוח.


תאורה - גורם חשוב שצריך להתחשב בו הוא נושא התאורה. צבעי הבדים, האפליקציות ואפילו האופטיות של גזרת השמלה יכולים להשתנות בהתאם לתאורה. לכן צריך לקחת בחשבון האם האירוע בשעות היום או בלילה, האם התאורה מעומעמת יותר כמו בחתונה או חזקה יותר כמו בטקס או נשף על מנת להתאים את צבעי הבד לתוצאה הרצויה.
 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI