הצגת מאמרים השייכים ל: צילום

 
  • טיפים שימושיים לצילומי רווקות וצילומי חוץ

 
 

טיפים שימושיים לצילומי רווקות וצילומי חוץ

מאת אלכס ווינשטוק

במאמר זה תמצאו תשובות למספר שאלות מרכזיות בנושא צילומי רווקות וצילומי חוץ.

מהם צילומי חוץ?

צילום חוץ או צילום רווקות הוא סט צילום שנמשך כשעה ובמהלכו הזוג יצטלם בסגנון מסוים, בהתאם להעדפותיו ולתנאים האפשריים. צילומי החוץ הם הזדמנות נפלאה לצלם תמונות מיוחדות וספונטניות באתר נבחר.

מרבית הזוגות מכירים את צילומי החוץ כצילומים ביום החתונה, בלבוש הערב, אך מאמר זה עוסק דווקא בצילומים שנערכים טרם יום החתונה (ולפעמים אחריו).

צילומי הרווקות הן גם הזדמנות טובה להכיר את הצלם שיצלם את חתונתכם ולבדוק כיצד אתם מסתדרים איתו והאם אתם מרגישים עמו בנוח.

היכן נערכים צילומי החוץ וצילומי הרווקות?

השם יכול להעיד על מקום הצילומים- בחוץ, אך לא רק.

הנה מספר דוגמאות ללוקיישנים לצילום:

שדה, מקום פתוח, בית קפה או פאב אהוב, בריכה, מדבר, מבנה נטוש, רחוב ראשי, חוף ים, יאכטה, גן ציבורי, שוק, נמל, טיילת, מגרש ספורט, חווה, מדשאה, פרדס ולמעשה כל מקום שתרצו להצטלם בו. זה יכול להיות מקום בעל משמעות בשבילכם, אולי המקום בו הכרתם, או אתר אהוב אחר.

ניתן לשלב את הצילומים עם פיקניק, ספורט, או כל תחביב שאתם אוהבים לעסוק בו.

מתי מצטלמים?

צילומים בזריחה ובשקיעה מעניקים נופך מיוחד וצובעים את התמונה באור מיוחד. עם זאת, ברור שלא לכולם מתאים להצטלם בשעות אלה ולפעמים הדבר לא אפשרי בשל תנאי המקום.

אפשר להצטלם בכל שעות היום ואף הלילה ולהפיק תמונות מדהימות , בתנאי שנערכים כראוי מראש, מתאימים את האתר וכן את הציוד המתאים לצילומים מסוג זה.

מה ללבוש?

הכלל הראשון בבחירת הבגדים הוא התחשבות בנוחות. רצוי שיהיה לכם נוח בבגדים. בגדים לא נוחים ישפיעו על הזוג המצולם והדבר יבוא לידי ביטוי בתמונות. בגדים נוחים יעזרו ליצור אווירה רגועה ותמונות מחמיאות.

אחר כך ניתן להתאים את סגנון הלבוש לפי קונספט הצילומים וכן להתאים צבעים ואביזרים לאתר הצילום וגם בין בני הזוג. מומלץ לשתף את הצלם ברעיונותיכם, כך שיוכל לייעץ מה ללבוש.

מרבית צילומי הרווקות מתבצעים בבגדים יומיומיים, כך שהתמונות יהיו כמה שיותר טבעיות. אך עם זאת, ישנם זוגות המעוניינים בתמונות מיוחדות ובעלות משמעות אישית, בהן הלבוש המיוחד והאביזרים מעניקים עומק וסיפוריות.

הטיפ  החשוב ביותר הוא פשוט לבוא רגועים ועם ראש פתוח, כך, בנוסף לתמונות בהן תיראו טוב, תיהנו גם מעצם חווית הצילום.

אני מקווה שהטיפים הללו היו שימושיים עבורכם. בוודאי יש לכם שאלות נוספות, אני מזמין אתכם לפנות אליי ולקבל  תשובות לכל שאלותיכם.

 

 מקור המאמר: www.Articles.co.il   - מאמרים לשימוש חופשי

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI