הצגת מאמרים השייכים ל: סגנון ועיצוב החתונה

 
  • מגנטים לחתונה - הזיכרונות הקסומים מערב החתונה

 
 

מאת michal   s     

ענף החתונות נמצא בצמיחה, ועם השנים אנחנו רואים שאנשים משקיעים יותר ויותר כדי להפוך את האירוע שלהם ל"חתונת השנה". מגנטים לחתונות הם צ'ופר לאורחים, והם נחשבים לאטרקציה הכרחית כמעט בכל חתונה. היום ברוב החתונות תמצאו צלם מגנטים לחתונות שמסתובב בין האורחים ומצלם רק אותם. מגנטים לחתונות הם שירות הניתן היום על ידי חברות הפקות, צלמים, סטודנטים, תלמידי תיכון וכו' – בכל מקום שתסתכלו תמצאו מגנטים לחתונות.

כמו הרבה מאוד מקצועות אחרים, גם פה המבחר ענק והשוק רחב ומגוון מאוד. מגנטים לאירועים  - יתכן שתרצו לקחת את הספק הזול ביותר שתמצאו, ספק שיבטיח מגנטים לחתונות במחיר נמוך מאוד. העלות של ספק מגנטים לחתונות שתתפשרו ביודעין על איכות העבודה שלו – היא גבוהה. האורחים שייקחו את המגנטים שניתנו לו בחתונה על ידי ספק מגנטים לחתונות ייווכחו לדעת אחרי יומיים  - אם לא כבר בעודו הערב, שהמגנט מתקלף, דוהה במהירות והתמונה נהפכת לעכורה ודהויה. יתכן שהרושם שיוצר לאורחים שלכם הם ש"התקמצתם" על המגנטים. מגנטים לחתונות צריכים להיות איכותיים ביותר כמו כל מרכיב של החתונה שלכם. לפעמים, בחירה בספקים שונים שהמחיר שלהם זול ביותר עלולה להיות מוטעית ומחיר האכזבה וההחמצה יישאר הרבה אחרי החתונה. 

מגנטים לחתונות ובחירת הספק צריך להיות מושפעת מאוד מהאמון שיש ביינכם לבינו והנוחות שיש ביינכם. המפתח לתמונות מוצלחות של מגנטים לחתונות צריך להיות בצלם מגנטים לחתונות המעורר באורחים תחושה נינוחה וטבעית.  

מגנטים לחתונות עלולים להתקבל על ידי האורחים בכל מיני צורות: אנשים מבוגרים יותר עלולים להירתע מהם בגלל ביישנות, בזמן שילדים קטנים מרגישים חופשים לגשת לצלם ולהצטלם עוד ועוד.

מגנטים לחתונות הם ללא ספק אטרקציה שאי אפשר להתעלם ממנה, לטוב ולרע, היא קיימת, וכרגע לא נראה שאנשים מאסו במגנטים המקשטים את מקרר ביתם. 

מגנטים לחתונות הם זיכרון מאותו הערב, והזיכרון יישאר הרבה זמן אחרי שהאירוע נגמר. לפעמים נדמה שהאירוע נגמר כל כך במהירות, דבר העומד בסתירה מוחלטת להכנות הארוכות והממושכות, לתכנונים הקפדניים. מגנטים לחתונות הם עוד דרך להנציח לנצח רקע יקר.  

עוד אטרקציה מרהיבה שניתן להוסיף לאירוע שלכם הוא עשן כבד . האולם מתמלא בעשן ריחני ומתוך כל העשן יוצאים החתן והכלה, משמחים ורוקדים עם האורחים. עשן כבד מוסיף נופח ייחודי לכל האווירה באירוע, והוא משתלב נהדר בשעת הריקודים. אך שימו לב - מומלץ לכבות את ענני העשן לקראת סיום הערב, על מנת שהעשן לא יפריע לאורחים לראות בבירור את המגנטים שלהם. 

מקור המאמר: www.Articles.co.il   - מאמרים לשימוש חופשי

 

עדיין אין תגובות למאמר הזה.היו ראשונים להגיב

 


 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI