כתבו עלינו


WeddingBook בצינור הלילה
08/05/2012
מה זה WeddingBook ואיך התחיל הרעיון ?

בהתבסס על ניסיוננו האישי ועל סמך חוויות של חברים וספקים רבים מהתחום, צוות WeddingBook זיהה חוסר יעילות יוצאת דופן בענף החתונות באינטרנט כיום. מצד אחד, תמיד היו המתחתנים "הטריים", אשר חיפשו בכל דרך האפשרית לארגן את היום החשוב (ולפעמים היקר) בחייהם בצורה הטובה ביותר, למצוא את הספקים המתאימים ביותר, שיענו לכל דרישותיהם . מצד שני, נמצאים הספקים, שמטרתם היא להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, להציג את השירותים שלהם בצורה היעילה והרחבה ביותר, וכמובן להגדיל את העסק שלהם. WeddingBook נוצר בדיוק לצרכים אלו! אנו בנינו פלטפורמה פשוטה ויחד עם זאת המתקדמת ביותר, אשר מחברת בין שני העולמות, שהיו מנותקים אחד מהשני ברמת רשת האינטרנט. אנו מזמינים אתכם ליהנות יחד איתנו מקהילת החתונות, ערוץ שלם ומלא, הנותן גם למתחתנים וגם לספקים את המענה האולטימטיבי לארגון האירוע המושלם.

למתחתנים
כאן מתחיל החלק הכיפי! בחודשים הבאים אתם תוצפו באין ספור רעיונות לחתונה הקרבה שלכם והבחירות לא תמיד קלות. למזלכם, ב WeddingBook תוכלו למצוא בדיוק את כל מה שצריך לארגון היום המושלם בחייכם! צוות WeddingBook גאה ונרגש ללוות אתכם בתהליך הנפלא.
דרך Weddingbook תוכלו לתקשר עם מתחתנים נוספים, לקרוא את חוות הדעת של אחרים אודות הספקים שבחרתם, להציג חוות דעת משלכם, לבקש הצעות מחיר ממספר ספקים בו זמנית בפעולה אחת פשוטה, למצוא ולפגוש ספקים מקצועיים, ואף להתרשם מחתונות אמיתיות, המוצגות בתוך הכרטיסים של הספקים, וכל זאת ללא רישום מסורבל ומעייף!

לספקים

אתר WeddingBook מאפשר לספקים בתחום האירועים לשווק ולקדם את עצמם באינטרנט ללא עלויות מיותרות. אנו יצרנו את הכלים הקלים ביותר לשימוש, המאפשרים לכם ליצור כרטיס ספק ייחודי, עשיר ומלא, המכיל דפים רבים ותיבת דואר פנימית. מלאו את הפרופיל העסקי שלכם, העלו תמונות וסרטוני וידאו, פרסמו מבצעים ומאמרים, הטמיעו קישור לאתר האינטרנט שלכם, וקבלו פניות איכותיות מקהילת המתחתנים של WeddingBook ישירות אל תיבת הדואר הפנימית שלכם. רק בWeddingBook תמצאו כלים מתקדמים לבניית קהילה משלכם, אשר תסייע לכם לגדול יחד איתנו לעבר העתיד האינטראקטיבי שמתפתח בצעדי ענק!

וכמובן אם נהניתם , ספרו לחבריכם
חברים שלכם,
צוות WeddingBook
מתחתנים יקרים, כאן מתחיל החלק של הכיף! בחודשים הבאים אתם תוצפו באין ספור רעיונות לחתונה הקרבה ובאה שלכם, והבחירות לא תמיד קלות. מזל שב WeddingBook תוכלו למצוא כל מה שצריך לארגון של היום המושלם בחייכם! צוות ה WeddingBook גאה ונרגש ללוות אתכם בתהליך הנפלא.

אז מה יש באתר?
  • גישה לכל הספקים – לא רק לאלה ששילמו עבור הצטרפות. ב WeddingBook, שלא כמו באתרים אחרים, כל ספק יכול להירשם ולפתוח כרטיס ספק בעל דפים רבים, בהם יוכל להציג את שירותיו בצורה רחבה ומקיפה: כל פרטי העסק שלו, אלבומי תמונות, מאמרים שלו, חתונות שהשתתף בהפקתן (כולל תמונות ווידאו מהחתונות), חוות דעת על השירותים שלו ועוד דפים רבים - וכל זה בחינם!
  • מנוע חיפוש ספקים חדשני – אנו בנינו אינדקס ספקים מתקדם ומשוכלל, אשר יסייע לכם לאתר את הספקים שמתאימים לצרכים שלכם.
  • בקשות הצעות מחיר – בWeddingbook - תוכלו לבקש הצעות מחיר ממספר ספקים בו זמנית בעזרת פעולה אחת פשוטה.
  • דירוגים וחוות דעת - התרשמו מהמלצות וחוות דעת של מתחתנים "טריים", זה יסייע לכם לארגן את האירוע שלכם.
  • פורום - יש לכם שאלות? כאן תמצאו את כל התשובות.
  • מאמרים – אצלנו תמצאו כל מה שרציתם לדעת על איך מארגנים חתונה, מוצאים שמלת כלה או כל דבר אחר הקשור לארגון היום המיוחד .

ומה אנחנו מבקשים מכם?
כל מה שאנו מבקשים בתמורה לשירותים שאנו מציעים, הוא לספר על האתר שלנו לחברים שלכם שמתחתנים בקרוב, אנו בטוחים שגם הם ימצאו אותו מועיל.
אם יש משהו שהייתם רוצים לראות באתר שלנו ולא מצאתם, נשמח שתספרו לנו על כך .

החברים שלכם,
צוות WeddingBook

נותני שירות יקרים, אתר WeddingBook מאפשר לכם לשווק ולקדם את עצמכם באינטרנט ללא עלויות מיותרות. רק בWeddingBook תמצאו כלים מתקדמים לבניית קהילה משלכם, אשר תסייע לכם לגדול יחד איתנו לעבר העתיד האינטראקטיבי שמתפתח בצעדי ענק!

הופיעו באינדקס הספקים - הופיעו באינדקס הספקים הגדול והמפורט במדינה ובחינם. כאן תהיו חשופים לקהל יעד פוטנציאלי גדול ורציני. תיהנו מסטאטוס של ספקים רציניים, מקצועיים ואיכותיים.

צרו כרטיס ספק עשיר וקבלו תיבת דואר פנימית - אנו יצרנו את הכלים הקלים ביותר לשימוש, המאפשרים לכם ליצור כרטיס ספק ייחודי, עשיר ומלא, הכולל תיבת דואר פרטית .
מלאו את הפרופיל העסקי שלכם, העלו תמונות וסרטוני וידאו, פרסמו מבצעים ומאמרים, הטמיעו קישור לאתר האינטרנט שלכם, וקבלו פניות איכותיות מקהילת המתחתנים של WeddingBook ישירות לתיבת הדואר הפנימית שלכם

קבלו בקשות להצעות מחיר - אנו יצרנו מערכת קלה וחינמית, דרכה תקבלו פניות רבות ואיכותיות מזוגות מתחתנים. כל הפניות יגיעו לתיבת הדואר הפרטית שלכם באתר וגם לדוא"ל החיצוני שלכם. בWeddingBook תוכלו לעבור על כל הפניות ולבחור איזה מענה לתת לכל פונה ופונה. שירות זה ניתן חינם גם לזוגות מתחתנים וגם לספקים

קדמו והרחיבו את העסק שלכם – היום, יותר מאי פעם, חשוב ששם העסק שלכם יופיע כמה שיותר ברשת האינטרנט. אנו מעניקים לכם פלטפורמה חינמית, שתגביר מאוד את נוכחותכם בעולם האינטראקטיבי. למתחתנים יש שאלות רבות, ולכם יש את התשובות ואת הניסיון. קחו חלק פעיל בקהילת WeddingBook, וחשפו את העסק שלכם לכל הזוגות באתר וברשת כולה. תנו עצות בפורום וכתבו מאמרים. עצותיכם וניסיונכם יכולים להוביל לפניות רבות של מתחתנים

שירותים בתשלום - כל ספק יכול להירשם לאתר שלנו ולפתוח כרטיס עשיר ללא כל תשלום. כמו כן, כל ספק יכול אף להרחיב את היקף הפעילות שלו. באתר קיימות 3 חבילות: בסיסית, מתקדמת ופרימיום. החבילה הבסיסית ניתנת בחינם. בכל חבילה מתקדמת יותר אנו מציעים שירותים נוספים, אשר פותחים דלתות חדשות לספקים לגדול ולבסס את העסק שלהם בקהילת המתחתנים.

אם יש משהו שהייתם רוצים לראות באתר שלנו ולא מצאתם, נשמח שתספרו לנו על כך
חברים שלכם,
צוות WeddingBook
 
 
 
תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה בכל רגע נתון ולקבל מענה מהיר ויעיל

צרו קשר

בטלפון: 03-6295926
בין השעות 18:00 - 09:00

 
 

 
Weddingbook בע"מ © כל הזכויות שמורות
אושן טכנולוגיות: פיתוח UI